Browsed by
Day: August 22, 2017

Grade 8 Zest _ Change in the subject teacher for Integrated Humanities.

Grade 8 Zest _ Change in the subject teacher for Integrated Humanities.

Dear Parents,

Please note that there is a change in the subject teacher for the Integrated Humanities in Grade -8 Zest. Ms. Ila Sinha is now appointed as a subject teacher for this section.

In case of any queries/concerns, you are requested to communicate to Ms. Ila Sinha.

Regards,

Hina Hakim

Curriculum Manager- Integrated Humanities.

 

Grade 7 Vision_ Change in the subject teacher of Integrated Humanities.

Grade 7 Vision_ Change in the subject teacher of Integrated Humanities.

Dear Parents,

Please note that there is a change in the subject teacher for  Integrated Humanities in Grade -7  Vision. Ms. Ila Sinha is now appointed as a subject  teacher for this section.

In case of any queries/concerns, you are requested to communicate to Ms. Ila Sinha.

Regards,

Hina Hakim

Curriculum Manager- Integrated Humanities.

Grade 7 Idea_ Change of Teacher in Integrated Humanities.

Grade 7 Idea_ Change of Teacher in Integrated Humanities.

Dear Parents,

Please note that there is a change in the subject teacher for  Integrated Humanities in Grade – 7 Idea. Mr. Abizer Shaikhmahmud is now appointed as a subject teacher for this section.

In case of any queries/concerns, you are requested to communicate with  Mr. Abizer Shaikhmahmud.

Regards,

Hina Hakim

Curriculum Manager-Integrated Humanities

Grade 12_Term 1_Chemistry Syllabus & paper pattern

Grade 12_Term 1_Chemistry Syllabus & paper pattern

Dear students,
Kindly refer to Chemistry subject guide for following topics details:
Stoichiometric relationship,  Chemical bond, Acid base, Equilibrium,  Energetics ,Chemical Kinetics & Option B- Biochemistry(Only SL).
Paper Pattern :
For SL
Paper 1
Duration: 3/4 hour
Weighting: 25%
Marks: 30
• 30 multiple-choice questions on core, about 15 of which are common with HL.
• The questions on paper 1 test assessment objectives 1, 2 and 3.
• The use of calculators is not permitted.
• Students will be provided with a periodic table.
• No marks are deducted for incorrect answers.
Paper 2
Duration: 1¼ hours
Weighting: 50%
Marks: 50
• Short-answer and extended-response questions on core material.
• The questions on paper 2 test assessment objectives 1, 2 and 3.
• The use of calculators is permitted. (See calculator section on the OCC.)
• A chemistry data booklet is to be provided by the school.
For HL
Paper 1
Duration: 1 hour
Weighting: 25%
Marks: 40
• The questions on paper 1 test assessment objectives 1, 2 and 3.
• The use of calculators is not permitted.
• Students will be provided with a periodic table.
• No marks are deducted for incorrect answers.
Paper 2
Duration: 2¼ hours
Weighting: 50%
Marks: 95
• Short-answer and extended-response questions on the core and AHL material.
• The questions on paper 2 test assessment objectives 1, 2 and 3.
• The use of calculators is permitted. (See calculator section on the OCC.)
• A chemistry data booklet is to be provided by the school.
For SL & HL
Paper 3
Duration: 1 hour
Weighting: 25%
Marks: 35
• This paper will have questions on core, AHL and option material.
• Section A: one data-based question and several short-answer questions on experimental work.
• Section B: short-answer and extended-response questions from one option.
• The questions on paper 3 test assessment objectives 1, 2 and 3.
• The use of calculators is permitted. (See calculator section on the OCC.)
• A chemistry data booklet is to be provided by the school.

Digital Sensitization For Parents

Digital Sensitization For Parents

Dear Parent,

Now that Grade 5 students are proud and excited owners of their own Chromebooks, it is the right time to have a small orientation with parents about the use of internet in this digital world. Parents have an important role in helping their children use digital technologies safely and responsibly. Schools can also assist parents to support their children in the digital world. Hence, we have scheduled a session on Digital Sensitization with parents.

This session is scheduled on 28th August 2017 and it is focusing on our unit – ‘Digital Media’ under the TDT – How We Organize Ourselves.

Please note that attending this session is highly recommended. You are also requested to carpool due to parking constraints in school.

The details of the same are as follows:

Date- 28th August 2017, Monday

Time- 9:00 am to 10:30 am

Venue- Y Box

Please fill the form using your ‘parent account’ to confirm your attendance. Last day to fill the form is 23rd August 2017-

Khel Mahakumbh Volleyball Team

Khel Mahakumbh Volleyball Team

Dear Parents,

Below is the Fountainhead Volleyball Team registered for the Khel Mahakumbh

FOUNTAINHEAD SCHOOL ટીમ ની માહિતી

વય જૂથ અંડર ૧૪
સ્ત્રી / પુરુષ સ્ત્રી
રમત નું નામ વોલીબોલ
ક્રમ KMK ID ખેલાડી નું નામ જન્મ તારીખ જાતી વ્યવસાય
1 2222001VBD2017F010 KHUSHI JIGAR VALANI 22-10-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
2 2222001VBD2017F011 GARVI BIMAL SHAH 24-01-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
3 2222001VBD2017F012 VIHA YOGESH SHAH 27-03-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
4 2222001VBD2017F013 KRISHA SANJAY ARORA 25-04-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
5 2222001VBD2017F014 SNEHA SANJAY DASWANI 05-07-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
6 2222001VBD2017F015 AANGI ABHAY SANGHAVI 07-04-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
7 2222001VBD2017F016 NAVYA SANDEEP DAWER 19-01-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
8 2222001VBD2017F017 SANIYA SAHEBALI PAJWANI 14-03-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
9 2222001VBD2017F018 JANISHA NAUSHAD LAKHANI 04-04-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
10 2222001VBD2017F019 રઆઃઈ PANKAJ ROOGTA 08-12-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
11 2222001VBD2017F020 ANANYA SANDEEP DAWARE 04-11-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
12 2222001VBD2017F021 DIYA SANDEEP GOYAL 29-09-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી

Khel Mahakumbh Basketball teams

Khel Mahakumbh Basketball teams

Dear Parents,

Below is the list of Fountainhead Basketball teams registered for the Khel Mahalumbh.

 

Fountainhead school (Red girls) ટીમ ની માહિતી

વય જૂથ ઓપન એજગૃપ
સ્ત્રી / પુરુષ સ્ત્રી
રમત નું નામ બાસ્કેટબોલ
ક્રમ KMK ID ખેલાડી નું નામ જન્મ તારીખ જાતી વ્યવસાય
1 2222001BBH2017F001 Zeal Nipun Shah 08-03-2000 અન્ય વિદ્યાર્થી
2 2222001BBH2017F002 Smriti Manjeet Dhariwal 08-06-2000 અન્ય વિદ્યાર્થી
3 2222001BBH2017F003 Himani Snehal Pachchigar 17-11-2000 અન્ય વિદ્યાર્થી
4 2222001BBH2017F004 Preet Abhay Sanghvi 21-06-2001 અન્ય વિદ્યાર્થી
5 2222001BBH2017F005 Palak Dipan Marfatia 14-01-2001 અન્ય વિદ્યાર્થી
6 2222001BBH2017F006 Samashti Snehal Patel 16-07-2000 અન્ય વિદ્યાર્થી
7 2222001BBH2017F007 Khushi Amit Gajar 30-11-2000 અન્ય વિદ્યાર્થી
8 2222001BBH2017F008 Suhani Nirav Shah 27-12-2001 અન્ય વિદ્યાર્થી
9 2222001BBH2017F009 Tanishka Vikas Goyal 16-12-2000 અન્ય વિદ્યાર્થી
10 2222001BBH2017F010 Richa Amit Juneja 15-10-1986 અન્ય વિદ્યાર્થી
11 2222001BBH2017F011 Vaidehi Akhil Gujarati 27-05-1992 અન્ય વિદ્યાર્થી
12 2222001BBH2017F012 Priyanka Mahesh Chahwala 30-04-1985 અન્ય વિદ્યાર્થી

Fountainhead school (Red Boys) ટીમ ની માહિતી

વય જૂથ ઓપન એજગૃપ
સ્ત્રી / પુરુષ પુરુષ
રમત નું નામ બાસ્કેટબોલ
ક્રમ KMK ID ખેલાડી નું નામ જન્મ તારીખ જાતી વ્યવસાય
1 2222001BBG2017M003 Rahul Manoj Desai 23-03-2000 અન્ય વિદ્યાર્થી
2 2222001BBG2017M004 Darshan Bharat Shah 04-09-2000 અન્ય વિદ્યાર્થી
3 2222001BBG2017M005 Shanay Samir Sanghvi 15-11-2000 અન્ય વિદ્યાર્થી
4 2222001BBG2017M006 Dhruv Rajendra Rathod 22-04-2001 અન્ય વિદ્યાર્થી
5 2222001BBG2017M007 Shrey Paresh Rathod 04-12-2000 અન્ય વિદ્યાર્થી
6 2222001BBG2017M008 Hrishi Minesh Shah 11-10-2001 અન્ય વિદ્યાર્થી
7 2222001BBG2017M009 Abhishek Gulshan Chopra 07-02-2000 અન્ય વિદ્યાર્થી
8 2222001BBG2017M010 Pratik Ved Prakash Agarwal 25-07-2001 અન્ય વિદ્યાર્થી
9 2222001BBG2017M011 Jugal Jignesh Kachiwala 21-02-2001 અન્ય વિદ્યાર્થી
10 2222001BBG2017M012 Kanish Vijay Batra 26-11-1999 અન્ય વિદ્યાર્થી
11 2222001BBG2017M013 Mudit Suresh Jain 17-12-2000 અન્ય વિદ્યાર્થી
12 2222001BBG2017M014 Satwik Raj Goyal 11-01-2000 અન્ય વિદ્યાર્થી

Fountainhead school (Blue Girls) ટીમ ની માહિતી

વય જૂથ અંડર ૧૭
સ્ત્રી / પુરુષ સ્ત્રી
રમત નું નામ બાસ્કેટબોલ
ક્રમ KMK ID ખેલાડી નું નામ જન્મ તારીખ જાતી વ્યવસાય
1 2222001BBF2017F001 Manya Arvind Khattri 03-10-2002 અન્ય વિદ્યાર્થી
2 2222001BBF2017F002 Maureen Ravi Jariwala 25-12-2002 અન્ય વિદ્યાર્થી
3 2222001BBF2017F003 Shloka Chirag Shah 12-03-2002 અન્ય વિદ્યાર્થી
4 2222001BBF2017F004 Kyari Nipun Shah 16-10-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
5 2222001BBF2017F005 Ira Alok Chokhawala 20-04-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
6 2222001BBF2017F006 Sanya Bhavesh Jariwala 04-02-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
7 2222001BBF2017F007 Drashti Manish Kelawala 27-01-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
8 2222001BBF2017F008 Aahana Niraj Murarka 28-11-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
9 2222001BBF2017F009 Anushka Amaar Thakkar 14-10-2002 અન્ય વિદ્યાર્થી
10 2222001BBF2017F010 Vanshika Biren Vakharia 07-10-2001 અન્ય વિદ્યાર્થી
11 2222001BBF2017F011 Sanya Sohil Panjwani 15-01-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
12 2222001BBF2017F012 Priyanshi Jatin Patel 10-06-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી

Fountainhead school (Blue Girls) ટીમ ની માહિતી

વય જૂથ અંડર ૧૪
સ્ત્રી / પુરુષ સ્ત્રી
રમત નું નામ બાસ્કેટબોલ
ક્રમ KMK ID ખેલાડી નું નામ જન્મ તારીખ જાતી વ્યવસાય
1 2222001BBD2017F001 Vanshika Chirag Modi 21-04-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
2 2222001BBD2017F002 Nishka Manoj Desai 18-10-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
3 2222001BBD2017F003 Diya Dhaval Jariwala 14-05-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
4 2222001BBD2017F004 Zeel Mukesh Patel 24-02-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
5 2222001BBD2017F005 Kashvi Vikas Goyal 02-11-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
6 2222001BBD2017F006 Samiksha Nitin Bagadia 05-07-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
7 2222001BBD2017F007 Yashasvi Abhinav Agarwal 28-09-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
8 2222001BBD2017F008 Yashtika Pramod Parihar 10-07-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
9 2222001BBD2017F009 Shyna Abhishek Shah 03-05-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
10 2222001BBD2017F010 Mana Chirag Shah 07-11-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
11 2222001BBD2017F011 Parisha Amit Jain 27-04-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
12 2222001BBD2017F012 Mahi Nitin Rateria 16-08-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી

Fountainhead school (Blue) ટીમ ની માહિતી

વય જૂથ અંડર ૧૪
સ્ત્રી / પુરુષ પુરુષ
રમત નું નામ બાસ્કેટબોલ
ક્રમ KMK ID ખેલાડી નું નામ જન્મ તારીખ જાતી વ્યવસાય
1 2222001BBC2017M001 Krish Mahendra Gadara 07-01-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
2 2222001BBC2017M002 Aryan Pinkeshkumar Ramsha 13-12-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
3 2222001BBC2017M003 Devanshu rajesh Vekariya 18-04-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
4 2222001BBC2017M004 aryaa Ajay Vijay 07-08-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
5 2222001BBC2017M005 Arham Alpesh Shah 02-10-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
6 2222001BBC2017M006 Megh Ankit Shah 01-01-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
7 2222001BBC2017M007 Mufaddal Abbas Shaikhmahmood 08-05-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
8 2222001BBC2017M008 Krish Abhishek Tulsian 29-11-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
9 2222001BBC2017M009 Kanav Sanjay Todi 07-09-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
10 2222001BBC2017M010 Hardik Jitesh Adnani 02-12-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
11 2222001BBC2017M023 Shrikritt Manish Jajoo 13-04-2008 અન્ય વિદ્યાર્થી
12 2222001BBC2017M024 Akshit Rajesh Nigania 30-11-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી

Fountainhead school (Blue) ટીમ ની માહિતી

વય જૂથ અંડર ૧૭
સ્ત્રી / પુરુષ પુરુષ
રમત નું નામ બાસ્કેટબોલ
ક્રમ KMK ID ખેલાડી નું નામ જન્મ તારીખ જાતી વ્યવસાય
1 2222001BBE2017M001 Jai Samir modi 16-09-2002 અન્ય વિદ્યાર્થી
2 2222001BBE2017M002 Vedant Pragnesh Trivedi 30-08-2002 અન્ય વિદ્યાર્થી
3 2222001BBE2017M003 Affan Abdul Deraiya 26-12-2002 અન્ય વિદ્યાર્થી
4 2222001BBE2017M004 Jainam Chirag Shah 14-10-2002 અન્ય વિદ્યાર્થી
5 2222001BBE2017M005 Naitik Vinay Jain 01-04-2002 અન્ય વિદ્યાર્થી
6 2222001BBE2017M006 Tanay Vineet Tayal 18-04-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
7 2222001BBE2017M007 Saahil Kamal Patel 10-04-2002 અન્ય વિદ્યાર્થી
8 2222001BBE2017M008 Vraj Tejaskumar Patel 04-11-2001 અન્ય વિદ્યાર્થી
9 2222001BBE2017M009 Aradhya Sanjay Sharma 10-08-2002 અન્ય વિદ્યાર્થી
10 2222001BBE2017M010 Prasham Vinay Dhupia 23-10-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
11 2222001BBE2017M011 Moksh Pankajkumar Dhelariya 26-01-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
12 2222001BBE2017M012 Ansh Denish Modi 04-12-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી

Fountainhead school (Red Girls) ટીમ ની માહિતી

વય જૂથ અંડર ૧૪
સ્ત્રી / પુરુષ સ્ત્રી
રમત નું નામ બાસ્કેટબોલ
ક્રમ KMK ID ખેલાડી નું નામ જન્મ તારીખ જાતી વ્યવસાય
1 2222001BBD2017F013 Pearl Anil Sojitra 08-03-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
2 2222001BBD2017F014 Heily Vimal Chhatiawala 31-03-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
3 2222001BBD2017F015 Viva Vipul Davariya 16-06-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
4 2222001BBD2017F016 Jessica Ghanshayam Ardeshana 11-05-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
5 2222001BBD2017F017 Rishika Suresh Jain 12-02-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
6 2222001BBD2017F018 Aneri Ankur Jariwala 07-05-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
7 2222001BBD2017F019 Vrushi Upesh Shah 27-08-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
8 2222001BBD2017F020 Hiya Pranav Shah 09-07-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
9 2222001BBD2017F021 Tanisha Vineet Tayal 26-12-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
10 2222001BBD2017F022 Tashya Amit Jain 27-09-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
11 2222001BBD2017F023 Devanshi Amit Shah 11-02-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
12 2222001BBD2017F024 Jeevitha Debashish Deb 12-01-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી

Fountainhead school (Red Girls) ટીમ ની માહિતી

વય જૂથ અંડર ૧૭
સ્ત્રી / પુરુષ સ્ત્રી
રમત નું નામ બાસ્કેટબોલ
ક્રમ KMK ID ખેલાડી નું નામ જન્મ તારીખ જાતી વ્યવસાય
1 2222001BBF2017F013 Khushi Vasanth Bhaiya 14-10-2002 અન્ય વિદ્યાર્થી
2 2222001BBF2017F014 Vishva Vijay Patel 24-01-2002 અન્ય વિદ્યાર્થી
3 2222001BBF2017F015 Vrinda Gopal Bubna 17-06-2002 અન્ય વિદ્યાર્થી
4 2222001BBF2017F016 Maitry Rajesh Gothi 28-08-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
5 2222001BBF2017F017 Aashvi Vipul Shah 30-04-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
6 2222001BBF2017F018 Priyanka Bharat Tulsiani 06-10-2002 અન્ય વિદ્યાર્થી
7 2222001BBF2017F019 Chavi Manoj Bansal 06-02-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
8 2222001BBF2017F020 Mallika Gautam Dawer 11-02-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
9 2222001BBF2017F021 Hetvi Rohit Savaliya 18-01-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
10 2222001BBF2017F022 Diya Vishwas Arora 21-06-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
11 2222001BBF2017F023 Ananya Manish Jain 05-09-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
12 2222001BBF2017F024 Khushi Vishal Budhia 17-08-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી

Fountainhead school (Red) ટીમ ની માહિતી

વય જૂથ અંડર ૧૪
સ્ત્રી / પુરુષ પુરુષ
રમત નું નામ બાસ્કેટબોલ
ક્રમ KMK ID ખેલાડી નું નામ જન્મ તારીખ જાતી વ્યવસાય
1 2222001BBC2017M011 Om Chiragkumar Shah 11-03-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
2 2222001BBC2017M012 Vansh Ajay Agarwal 19-12-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
3 2222001BBC2017M013 Aarav Vikram Jariwala 09-12-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
4 2222001BBC2017M014 Parth Siddharth mehta 30-01-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
5 2222001BBC2017M015 Sabhya Manish Dawar 16-09-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
6 2222001BBC2017M016 Vansh Mayur Patel 26-11-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
7 2222001BBC2017M017 Madhav Kunal Bajaj 29-09-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
8 2222001BBC2017M018 Pushyark Mayank Kapadia 16-11-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
9 2222001BBC2017M019 Aditya Umesh Mital 20-06-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
10 2222001BBC2017M020 Nirvan Ritesh Uttamchandani 18-12-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
11 2222001BBC2017M021 Arya Paresh Rathod 14-02-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
12 2222001BBC2017M022 Krishil Shreyas Choksi 30-05-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી

Fountainhead school (White) ટીમ ની માહિતી

વય જૂથ અંડર ૧૪
સ્ત્રી / પુરુષ પુરુષ
રમત નું નામ બાસ્કેટબોલ
ક્રમ KMK ID ખેલાડી નું નામ જન્મ તારીખ જાતી વ્યવસાય
1 2222001BBC2017M025 kaustubh Ashok Rathi 25-09-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
2 2222001BBC2017M026 Preet Hitesh kothari 12-04-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
3 2222001BBC2017M027 Vraj Tejas patel 08-02-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
4 2222001BBC2017M028 Dhruv Manish Agarwal 01-10-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
5 2222001BBC2017M029 Dhruv Yogesh Daiya 15-08-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
6 2222001BBC2017M030 Reyansh Jayesh Parmar 05-01-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
7 2222001BBC2017M031 Huzaifa Husain Cinemawala 07-10-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
8 2222001BBC2017M032 Krish Nitinbhai Kakadia 02-11-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
9 2222001BBC2017M033 Ayan Anish Ratnani 22-10-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
10 2222001BBC2017M034 Udayan Murlidhar Sashtri 27-02-2007 અન્ય વિદ્યાર્થી
11 2222001BBC2017M035 Advait Atul Goyal 20-08-2007 અન્ય વિદ્યાર્થી
12 2222001BBC2017M036 Dayan Rajul Jain 12-06-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી

Khel Mahakumbh Football Teams

Khel Mahakumbh Football Teams

Dear Parents,

Below is the list of Fountainhead school’s football teams registered for Khel Mahakumbh

Khel mahakumbh Above 17 team FH Bl ટીમ ની માહિતી
વય જૂથ ઓપન એજગૃપ
સ્ત્રી / પુરુષ પુરુષ
રમત નું નામ ફુટબોલ
ક્રમ KMK ID ખેલાડી નું નામ જન્મ તારીખ જાતી વ્યવસાય
1 2222001FBG2017M001 Aryan Hiren Kapasia 17-08-2001 અન્ય વિદ્યાર્થી
2 2222001FBG2017M002 Mitansh Milan Desai 04-04-2001 અન્ય વિદ્યાર્થી
3 2222001FBG2017M003 Harsh Vikas Dhaniwal 29-01-2002 અન્ય વિદ્યાર્થી
4 2222001FBG2017M004 Kunj Rajubhai Savani 19-10-2000 અન્ય વિદ્યાર્થી
5 2222001FBG2017M005 Ujjaval Devendra Jain 21-03-2001 અન્ય વિદ્યાર્થી
6 2222001FBG2017M006 Jay Dipesh Dasadia 31-08-2001 અન્ય વિદ્યાર્થી
7 2222001FBG2017M007 Pranav Pawan Agarwal 22-04-2001 અન્ય વિદ્યાર્થી
8 2222001FBG2017M008 Kalpesh Jagdish Makwana 19-10-2000 અન્ય વિદ્યાર્થી
9 2222001FBG2017M009 Darsh Lalit Gajera 02-01-2001 અન્ય વિદ્યાર્થી
10 2222001FBG2017M010 Parvv Manoj Jain 18-08-2001 અન્ય વિદ્યાર્થી
11 2222001FBG2017M011 Krusnakumar Chandreshbhai Balar 28-04-2001 અન્ય વિદ્યાર્થી
12 2222001FBG2017M012 Prabhav Mohit Mehra 03-08-2000 અન્ય વિદ્યાર્થી
13 2222001FBG2017M013 pulkit Naresh Sarawagi 24-05-1999 અન્ય વિદ્યાર્થી
14 2222001FBG2017M014 AAditya Pankaj Baja 09-07-2001 અન્ય વિદ્યાર્થી
15 2222001FBG2017M029 chirag Anil sawlani 08-02-2000 અન્ય વિદ્યાર્થી
16 2222001FBG2017M032 Hriday Naresh Sarasiya 04-12-2001 અન્ય વિદ્યાર્થી
Khel mahakumbh FH Green ટીમ ની માહિતી
વય જૂથ અંડર ૧૪
સ્ત્રી / પુરુષ પુરુષ
રમત નું નામ ફુટબોલ
ક્રમ KMK ID ખેલાડી નું નામ જન્મ તારીખ જાતી વ્યવસાય
1 2222001FBC2017M033 Samarth Shalin Vaidya 06-04-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
2 2222001FBC2017M034 Yuvraj Anand Chopra 11-11-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
3 2222001FBC2017M035 Shah Akshat Jigneshbhai 19-10-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
4 2222001FBC2017M036 Purab Vinay Sonthalia 18-11-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
5 2222001FBC2017M037 Aadi Pranav Lineswala 09-10-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
6 2222001FBC2017M038 Mohammed Salim Khimani 19-04-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
7 2222001FBC2017M039 Deep Nikit Rathod 10-12-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
8 2222001FBC2017M040 Rajat Rajesh Gothi 06-07-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
9 2222001FBC2017M041 Mihaan Vishal Shah 22-12-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
10 2222001FBC2017M042 Chaitanya Rajiv Chawla 31-07-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
11 2222001FBC2017M043 Dhrishit Ashit Shahi 24-12-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
12 2222001FBC2017M044 Siddhant Dimplekumar Shah 04-01-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
13 2222001FBC2017M045 Daksh Nareshbhai Sarasiya 12-08-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
14 2222001FBC2017M046 Uddhav Sundeep Kokra 28-07-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
15 2222001FBC2017M047 Sparsh Vivek Sojitra 14-12-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
16 2222001FBC2017M048 Jihan Anand Sakariya 07-08-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
Khel mahakumbh Under 14 team FH Bl ટીમ ની માહિતી
વય જૂથ અંડર ૧૪
સ્ત્રી / પુરુષ પુરુષ
રમત નું નામ ફુટબોલ
ક્રમ KMK ID ખેલાડી નું નામ જન્મ તારીખ જાતી વ્યવસાય
1 2222001FBC2017M065 Naman Manoj Bindal 07-05-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
2 2222001FBC2017M068 Purab Rajesh Mendiratta 10-11-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
3 2222001FBC2017M069 Rachit Pinkal Jariwala 29-06-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
4 2222001FBC2017M070 Mann Mukesh Maniya 24-03-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
5 2222001FBC2017M071 Swayam Sanjay Bhansali 07-09-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
6 2222001FBC2017M072 Rishabh Krishna Keshari 02-01-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
7 2222001FBC2017M073 Rishi Sanjay Agarwal 06-01-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
8 2222001FBC2017M074 Shrihari Sumit Agarwal 06-08-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
9 2222001FBC2017M075 Devam Nareshbhai Sukhadiya 25-07-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
10 2222001FBC2017M076 Reyansh Kalpesh Sanghvi 10-03-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
11 2222001FBC2017M077 Dhwanit Amit Sawlani 06-11-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
12 2222001FBC2017M078 Aaron Daniel Sibi 11-04-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
13 2222001FBC2017M079 Vishal Vikram Chawla 13-12-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
14 2222001FBC2017M080 Samriddh Manish Sharma 05-03-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
15 2222001FBC2017M081 Nakul Hetal Ariwala 26-04-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
16 2222001FBC2017M082 Arjun Hiren Kapasia 12-03-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી

 

Khel mahakumbh Under 14 team FH Re ટીમ ની માહિતી
વય જૂથ અંડર ૧૪
સ્ત્રી / પુરુષ પુરુષ
રમત નું નામ ફુટબોલ
ક્રમ KMK ID ખેલાડી નું નામ જન્મ તારીખ જાતી વ્યવસાય
1 2222001FBC2017M049 Aditya Mukesh Agarwal 03-09-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
2 2222001FBC2017M050 Siddharth Satyaveer Singh 11-01-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
3 2222001FBC2017M051 Pathey Vishwajit Mehta 08-03-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
4 2222001FBC2017M052 Sanuj Samir Sanghvi 03-07-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
5 2222001FBC2017M053 Puneet Manish Jajoo 06-02-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
6 2222001FBC2017M054 Preet Hiteshbhai Vaghasiya 22-07-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
7 2222001FBC2017M055 Dev Rajesh Amarnani 03-06-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
8 2222001FBC2017M056 Sammakash Zenish Ruwala 02-05-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
9 2222001FBC2017M057 Daksh Nilesh Patel 16-01-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
10 2222001FBC2017M058 Nityam Ravi Kachiwala 23-05-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
11 2222001FBC2017M059 Nityam Samir Savani 27-08-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
12 2222001FBC2017M060 Pratham Krishna Kumar Khetan 16-09-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
13 2222001FBC2017M061 Nimit Amit Agarwal 15-02-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
14 2222001FBC2017M062 Krish Dinesh Rathod 08-06-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
15 2222001FBC2017M063 Shreyansh Anup Agrawal 12-05-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
16 2222001FBC2017M064 Rahul Bankin Patel 22-04-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી

 

Khel mahakumbh Under 14 team FH Whi ટીમ ની માહિતી
વય જૂથ અંડર ૧૪
સ્ત્રી / પુરુષ પુરુષ
રમત નું નામ ફુટબોલ
ક્રમ KMK ID ખેલાડી નું નામ જન્મ તારીખ જાતી વ્યવસાય
1 2222001FBC2017M083 Devarsh Bhavar Desai 01-12-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
2 2222001FBC2017M084 Bhav Vijay Saluja 18-04-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
3 2222001FBC2017M085 Dhairya Pankaj Singhal 11-07-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
4 2222001FBC2017M086 Hemm Harshad Bakhda 18-09-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
5 2222001FBC2017M087 Rohan Sandeep Kachiwala 29-03-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
6 2222001FBC2017M088 Krish Kalpesh Sonpal 05-07-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
7 2222001FBC2017M089 Jeet Brijesh Khimani 31-07-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
8 2222001FBC2017M090 Nakul G Ardeshana 07-10-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
9 2222001FBC2017M091 Mudit Pankaj Bisani 21-07-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
10 2222001FBC2017M092 Mohak Sanjay Agrawal 06-11-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
11 2222001FBC2017M093 Shaurya Vimal Poddar 13-05-2004 અન્ય વિદ્યાર્થી
12 2222001FBC2017M094 Hriday Vijay Adani 11-03-2006 અન્ય વિદ્યાર્થી
13 2222001FBC2017M095 Shubh Kavita Gandhi 06-04-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
14 2222001FBC2017M096 Parshva Ashish Agrawal 19-05-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
15 2222001FBC2017M097 Pratham V Shah 03-10-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી
16 2222001FBC2017M098 Rishi S Agarwal 06-01-2005 અન્ય વિદ્યાર્થી

 

Khel mahakumbh Under 17 team FH Re ટીમ ની માહિતી
વય જૂથ અંડર ૧૭
સ્ત્રી / પુરુષ પુરુષ
રમત નું નામ ફુટબોલ
ક્રમ KMK ID ખેલાડી નું નામ જન્મ તારીખ જાતી વ્યવસાય
1 2222001FBE2017M017 Harsh Kunj Kedia 12-04-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
2 2222001FBE2017M018 Manas Nitin Arora 01-08-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
3 2222001FBE2017M019 Neev Nirav Jogani 14-06-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
4 2222001FBE2017M020 Jay Bhupatbhai Mavani 10-10-2002 અન્ય વિદ્યાર્થી
5 2222001FBE2017M021 Dev Kartik Patel 29-04-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
6 2222001FBE2017M022 Vansh Jigar Valani 20-11-2002 અન્ય વિદ્યાર્થી
7 2222001FBE2017M023 Rishabh Mukesh Bothra 11-10-2002 અન્ય વિદ્યાર્થી
8 2222001FBE2017M024 Deval Chirag Gandhi 22-08-2002 અન્ય વિદ્યાર્થી
9 2222001FBE2017M025 Samyak Mayank Jain 24-04-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
10 2222001FBE2017M026 Surya Pankaj Bajaj 09-12-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
11 2222001FBE2017M027 Jehan Hemang Desai 23-04-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
12 2222001FBE2017M028 Talha Zakariya Jariwala 07-11-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
13 2222001FBE2017M029 Mohit Snehal Pachchigar 16-12-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
14 2222001FBE2017M030 Dheer Anand Sekhani 25-02-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
15 2222001FBE2017M031 Divyansh Vishnu Vakharia 08-10-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી
16 2222001FBE2017M032 krish Kamlesh Patel 21-09-2003 અન્ય વિદ્યાર્થી

 

 

Khel Mahakumbh Schedule

Khel Mahakumbh Schedule

Dear Parents,

Below is the schedule for Khel Mahakumbh.

Event Event date Event timing Venue
Chess Taluka Level 26 August 2017 9:00 Tapti Valley School
Football Boys Under 14 26 August 2017 9:00 Essar School
Volleyball Taluka Level 28 August 2017 9:00 Fountainhead School
Badminton Under 14 Boys & Girls 28 August 2017 9:00 Sun flower High School, Kribhco
0261-2802684
Football Boys Under 17 28 August 2017 9:00 Essar School
Badminton Under 17 Boys & Girls 29 August 2017 9:00 Sun flower High School, Kribhco
0261-2802684
Table Tennis Boys 29 August 2017 9:00 Essar School
Athletics Taluka Level 30 August 2017 9:00 Tapti Valley School
Yogasan Taluka Level 30 August 2017 9:00 Tarad High School, Tarad
Badminton Open Boys & Girls 30 August 2017 9:00 Sun flower High School, Kribhco
0261-2802684
Taekwondo Boys 30 August 2017 9:00 Senserity School Bardoli
02622220457
Table Tennis Girls 30 August 2017 9:00 Vashishth Genesis Bardoli
Football Girls Under 14, Under 17 30 August 2017 9:00 RMG Maheshwari, Ladvi
Basketball Under 14, Under 17 Boys 30 August 2017 9:00 Vashishth Genesis Bardoli
Swimming Boys & Girls 30 August 2017 9:00 Swami Vivekanand Tararkund, Bardoli
02622220171
Taekwondo Girls 31 August 2017 9:00 Senserity School Bardoli
02622220457
Football Above 17 31 August 2017 9:00 Fountainhead School
Skating 1 September 2017 9:00 PP Savani Abrama
Basketball Under 14, Under 17 Girls 1 September 2017 9:00 Fountainhead School
Lawn Tennis Boys 4 September 2017 9:00 PP Savani Abrama
Basketball above 17 4 September 2017 9:00 Tapti Valley School
Lawn Tennis Girls 6 September 2017 9:00 PP Savani Abrama
Chess District 6 September 2017 9:00 J.B.Diamond School Laskana
Yogasan District 7 September 2017 9:00 S.D. Jain Palsana
Athletics District Boys 11 September 2017 9:00 J.B.Diamond School Laskana
Athletics District Girls 12 September 2017 9:00 J.B.Diamond School Laskana
Volleyball District Girls 29 September 2017 9:00 M.J.Bhatt School Mota

Few Sports or sub Categories of sports will happen directly at the State Level, which schedule is yet to be declared.

Below is the list of Games which will happen directly at the state level:-

Under 11 Swimming Individual Medley 200 Metres
Under 14
Athletics 80 Meters Hurdles
Swimming
Freestyle 50 Meters
Freestyle 200 Meters
Backstroke 50 Metres
Backstroke 200 Metres
Breaststroke 50 Metres
Breaststroke 200 Metres
ButterflyStroke 50 Meters
ButterflyStroke 200 Meters
Taekwondo
Boys:-
State Level
Below 18 Kgs
18 to 21 Kgs
23 to 25 Kgs
27 to 29 Kgs
32 to 35 Kgs
35 to 38 Kgs
38 to 41 Kgs
Above 41
Girls:-
16 to 18 Kgs
20 to 22 Kgs
24 to 26 Kgs
29 to 32 Kgs
32 to 35 Kgs
35 to 38 Kgs
Above 38 Kgs
Gymnastic
Boys:-
Floor Exercise
Vaulting Table
Roman Rings
parallel Bar
Pommel Horse
Horizontal Bar
Girls:-
Floor Exercise
Vaulting Table
Balancing Beam (State Level)
Uneven Bar (State Level)
BALL (Rythemic)
Club (Rythemic)
Hoop (Rythemic)
Rope (Rythemic)
Shooting Air Pistol
Karate
Boys:-
Upto 20 kgs
Upto 25 Kgs
Upto 30 Kgs
Upto 35 Kgs
Upto 40 Kgs
Upto 45 kgs
Upto 50 Kgs
Upto 55 Kgs
Upto 60 Kgs
Above 60 Kgs
Girls:-
Upto 18 kgs
upto 22 kgs
upto 24 kgs
upto 26 kgs
upto 30 kgs
upto 34 kgs
upto 38 kgs
uptp 42 kgs
upto 46 kgs
upto 50 kgs
above 50 kgs
Under 17
Taekwondo Boys:- 38 to 41 Kg
Karate Boys:- Upto 35 Kgs
Open Category
Karate Upto 48 Kgs
swimming
Freestyle 50 Metres
Freestyle 200 Metres

Revised-Khel Mahakumbh Registration ID for Individual events

Revised-Khel Mahakumbh Registration ID for Individual events

Dear Parents,

This is to inform you that we are done with the procedure of registration for the Khel Mahakumbh Individual sports.

Below is the list of the same. Please Note your child’s KMK ID, in case of any issue during the event.

In case of any query, kindly contact Mrs. Vaidehi Shethji or Zulkif Jelani through email.

KMK ID Player Name District, Taluka, Village Sport’s Name, Sub Sport’s Name Gender Age Group
2222001ATD2017F927 Sakshi Jagat Viradia સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (ઉચી કુદ, ૮૦મીટર હર્ડલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001ATC2017M878 Ujjwal Rajkumar Bansal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (ઉચી કુદ, ગોળા ફેંક) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001ATE2017M071 Aahan saurabh patel સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (ઉચી કુદ, ચક્ર ફેંક) પુરુષ અંડર ૧૭
2222001ATD2017F958 Heer Niraj viradiya સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (ઉચી કુદ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001ATD2017F150 Neeti Kaushal Desai સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (ગોળા ફેંક) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001ATC2017M844 Krish Kalpesh sonpal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (ગોળા ફેંક) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001ATC2017M847 hamza shabbir kalavadwala સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (ગોળા ફેંક) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001ATC2017M086 Hriday Chintan Deputy સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૧૦૦મી, લાંબી કુદ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001ATD2017F953 Muskaan Ankur Mehta સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૧૦૦મી, લાંબી કુદ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001ATC2017M607 Akshat Jignesh Shah સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૧૦૦મી) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001ATC2017M852 Laksh sugnomal uttamchandani સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૧૦૦મી) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001ATE2017M087 yash mayank lala સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૧૦૦મી) પુરુષ અંડર ૧૭
2222001ATD2017F926 Aayushi Nilesh Maisuria સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૧૦૦મી) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001ATC2017M140 Rachit Manish Kejriwal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૨૦૦મી, ઉચી કુદ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001ATC2017M087 Dayaan Rajul Jain સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૨૦૦મી, ગોળા ફેંક) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001ATD2017F124 Brinda Chirag Laddha સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૨૦૦મી, દોડ : ૧૦૦મી) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001ATM2017M142 Muhammad Ayaan Sarfaraz Patel સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATN2017F107 Ananya Ajay Bhattar સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATN2017F109 Dhriti Jitesh Tater સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATN2017F111 Viana Parin Masrani સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATN2017F112 Ananya Sumit Gupta સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATM2017M145 Aaryam Jignesh Patel સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M146 Veer Dilip Sanghvi સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATN2017F113 Mudita Jignesh Patel સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATM2017M147 Krishiv Ashit Shahi સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATN2017F115 Preet Anandkumar Vashi સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATN2017F116 Sara Varun Choudhary સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATN2017F117 Sara Varun Choudhary સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATM2017M148 Yuvi Dhansukh Gediya સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M149 Dhaivat Amish Shah સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATN2017F121 JAGAVI HITESH RAMANI સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATM2017M154 Ronak Sandeep Gupta સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M157 Henil Rakesh Goti સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M194 Janya Amit Mehta સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M259 Samyak pradip jain સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATN2017F177 Siona Chirag Gala સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATM2017M269 Ridhaan Rajesh Talwar સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M281 Dev Shailesh Patel સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATN2017F187 Diya Shailesh Patel સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATN2017F197 Kiara Ruchit Doshi સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATM2017M294 Kiaan Rashesh Patel સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M310 Anant Manoj Jain સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATN2017F204 Ananya Piyush Agrawal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATM2017M371 Mohak Vinod Banka સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATN2017F248 Dia Gautam Surana સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATM2017M428 Arjun Kuntesh Gondalia સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M429 Arsh Nikhil Bhatia સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATN2017F287 Yashvi Vineet Parakh સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATM2017M508 Utsav Rohan Churiwal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATN2017F570 Lakshita Kunal Jain સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATM2017M717 Aadi anand tater સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M718 Garv Praveen Jhawar સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATN2017F660 ananya arihant tater સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATN2017F809 Taani Urvesh Shah સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATN2017F842 Ananya Piyush Agrawal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATM2017M1019 Shiv Jignesh Dhola સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATN2017F857 Rayna Hitesh Rathod સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATM2017M1020 Aarush Gaurav Pagaria સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATD2017F220 KUNJ ARVIND DESAI સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૪૦૦મી, દોડ : ૬૦૦મી) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001ATC2017M1073 Tanay Shalin Kapadia સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૪૦૦મી, દોડ : ૬૦૦મી) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001ATA2017M125 Archit Ajay Bhattar સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી, સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001ATA2017M126 Sharan Rajdeep Khurana સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી, સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001ATA2017M127 Vivaan Dixit Patel સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી, સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001ATB2017F138 Jiyaa Dinesh Parchwani સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી, સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) સ્ત્રી અંડર ૧૧
2222001ATA2017M137 Shrey Lokesh Goyal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી, સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001ATA2017M138 સુનય વર્દાન કાબ્રા સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી, સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001ATA2017M181 Brij Chirag Laddha સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી, સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001ATA2017M203 Praneet Anil Dholu સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી, સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001ATB2017F235 Ananya Manoj Jain સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી, સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) સ્ત્રી અંડર ૧૧
2222001ATA2017M220 Harsh Vijay Mulchandani સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી, સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001ATA2017M243 Nirmit Abhishek Patel સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી, સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001ATA2017M766 Dhyey Vishal Masada સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી, સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001ATA2017M790 NIRMIT ABHISHEK PATEL સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી, સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001ATA2017M903 HARSH JIGNESH DALAL સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી, સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001ATA2017M924 Aagam Lokesh Chhalani સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી, સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001ATA2017M969 Vraj Urvesh Shah સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી, સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001ATA2017M986 Arya Jimit Shah સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી, સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001ATA2017M1064 Pranshu Sandip Patel સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી, સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001ATA2017M1065 Krish Mukesh Babariya સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી, સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001ATA2017M1118 Harsh J Dalal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી, સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001ATB2017F149 Mahimnasinh Jaydeepsinh Gohil સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી) સ્ત્રી અંડર ૧૧
2222001ATB2017F161 Vrusha Manoj Chheda સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી) સ્ત્રી અંડર ૧૧
2222001ATB2017F194 Vrusha Manoj Chheda સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી) સ્ત્રી અંડર ૧૧
2222001ATB2017F233 Evva Kuntesh Gondalia સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી) સ્ત્રી અંડર ૧૧
2222001ATB2017F234 diksha praveen jhunjhunwala સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી) સ્ત્રી અંડર ૧૧
2222001ATA2017M242 Riddhima Vinod Banka સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001ATA2017M276 Shubham Satishkumar Iyer સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001ATB2017F776 Kaya Rahul Bhatia સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી) સ્ત્રી અંડર ૧૧
2222001ATB2017F779 Suhani Apurva Agarwal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી) સ્ત્રી અંડર ૧૧
2222001ATA2017M791 Arush Chintan Golakia સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001ATB2017F1088 Tanvi Gaurav Pagaria સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૫૦મી) સ્ત્રી અંડર ૧૧
2222001ATD2017F1111 Raina Manish Tamakuwala સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૬૦૦મી, લાંબી કુદ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001ATE2017M017 vigyat brijmohan pansari સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (દોડ : ૮૦૦મી) પુરુષ અંડર ૧૭
2222001ATD2017F078 Priyal Anandkumar Vashi સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (લાંબી કુદ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001ATD2017F849 Jiaa Rahul Bhatia સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (લાંબી કુદ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001ATM2017M143 Vivaan Hiler Desai સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATN2017F110 Aarohi Abhijit Marfatia સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATN2017F114 Aarohi Abhijit Marfatia સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATM2017M150 Sarthak Manish Sharma સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATN2017F119 Siyona jignesh Gujarati સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATM2017M152 Aarav Prashant Javalekar સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATN2017F132 Stasha Binny John સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATM2017M193 Sarthak Manish Sharma સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M260 Jahan Ravi Thakar સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M261 Divit Prashant Champaneri સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M262 Jahhan yogesh pansari સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M263 Ramang Parth Agrawal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M264 Vyom Parth Agrawal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M278 Shlok Amit Mulchandani સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M280 Kavya Rohit Poddar સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M284 Kanav Vinay Agarwal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M296 Amol Deepak Grover સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M308 Aaditya Kapil bhawnani સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M311 Sambhav Suresh Jain સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M372 Aryan Manan Gondalia સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATN2017F249 Chelsy Manish Patel સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATN2017F571 Misha Dharmin Doshi સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATN2017F572 Nishi sanjay gupta સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATN2017F653 Misha Dharmin Doshi સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATN2017F655 MYSHA DHARMIN DOSHI સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATM2017M902 ATHARV Ajay SHARMA સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATN2017F843 Hriya Mahesh Chahwala સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATN2017F856 Yuvina Yashpal Sapra સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATM2017M1045 Aadi A Tater સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ , દોડ : ૩૦ મીટર) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATM2017M144 MAHESH KALPESH PATEL સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATN2017F108 Kanika Gokul Chandak સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATB2017F139 Falak Kapil Khivesara સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) સ્ત્રી અંડર ૧૧
2222001ATN2017F118 Dhriti Jitesh Tater સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATN2017F120 Sharanya Ashish Shah સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) સ્ત્રી અંડર ૯
2222001ATM2017M295 Kiaan R Patel સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) પુરુષ અંડર ૯
2222001ATA2017M1086 Shubham S Iyer સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી એથ્લેટીકસ (સ્ટેન્ડીંગ બ્રોડ જમ્પ ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001KTC2017M001 Jishnu Bharat Mehra સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી કરાટે (૩૦ કિગ્રા સુધી) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001KTD2017F012 Kimmaya Abhishek Singhal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી કરાટે (૩૪ કિગ્રા સુધી) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001KTE2017M003 Nishant Dharmesh Kachiwala સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી કરાટે (૩૫ કિગ્રા સુધી) પુરુષ અંડર ૧૭
2222001KTD2017F003 hiyaa nilesh rathod સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી કરાટે (૩૮ કિગ્રા સુધી) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001KTC2017M002 Sidhaant Parimal Fudhanawala સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી કરાટે (૪૫ કિગ્રા સુધી) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001KTH2017F001 Zeal Nipun Shah સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ , કરાટે (૪૮ કિગ્રા સુધી) સ્ત્રી ઓપન એજગૃપ
2222001KTD2017F001 urja sandip shah સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી કરાટે (૫૦ કિગ્રા સુધી) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001KTD2017F002 SHALIKA RAJIV RATHOD સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી કરાટે (૫૦ કિગ્રા સુધી) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001KTC2017M031 Mohammed Mustafa Bandookwala સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી કરાટે (૫૫ કિગ્રા સુધી) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001KTC2017M032 Shees Mustafa Bandookwala સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી કરાટે (૫૫ કિગ્રા સુધી) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001CSA2017M003 Hitarth Hemal Diwan સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001CSA2017M004 Pratham Vinay Sonthalia સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001CSA2017M005 Aditya Anup Mittal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001CSA2017M006 Swayam Amit Jain સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001CSC2017M002 Siddharth Madan Jain સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001CSC2017M003 Hriday Vijay Adani સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001CSA2017M007 Pratham Vinay Sonthalia સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001CSA2017M008 harshil pradip jain સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001CSC2017M004 Veer Vishal Davariya સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001CSA2017M009 Bhavya Tulsidas Kela સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001CSB2017F007 simone pankaj kothari સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) સ્ત્રી અંડર ૧૧
2222001CSE2017M001 Tanmay Samir Agarwal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૭
2222001CSA2017M010 Aarav Abhishek Bhansali સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001CSE2017M002 Krish Hemal Jhaveri સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૭
2222001CSC2017M005 Aarav Peenal Thakkar સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001CSA2017M013 Aayush Manan Gondalia સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001CSB2017F009 akshita abhishek goyal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) સ્ત્રી અંડર ૧૧
2222001CSB2017F010 Anushka Shiv Bajaj સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) સ્ત્રી અંડર ૧૧
2222001CSA2017M014 Daksh Vishal Agarwal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001CSC2017M015 Dhruv Manish Agarwal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001CSB2017F012 Preyasi Vishal Desai સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) સ્ત્રી અંડર ૧૧
2222001CSA2017M015 Yug Nikesh Jain સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001CSA2017M018 yatharth anjani kedia સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001CSB2017F013 Preyasi Vishal Desai સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) સ્ત્રી અંડર ૧૧
2222001CSB2017F014 Aadya Mayank Jain સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) સ્ત્રી અંડર ૧૧
2222001CSA2017M019 Aarav Vikas Agrawal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001CSA2017M023 Advait A Goyal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001CSA2017M024 Aarvv Manoj Jain સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001CSC2017M034 Tanay Mukesh Mandhana સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001CSA2017M025 Dharm Hitesh Patel સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001CSC2017M040 DHRUV S RUSTAGI સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ચેસ (ચેસ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001GSD2017F003 Anushree Prakash Anandani સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી જીમ્નાસ્ટીક (ફ્લોર એક્સસાઈઝ, બેલેસીંગ બીમ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001GSD2017F007 Saanchi M Dhariwal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી જીમ્નાસ્ટીક (ફ્લોર એક્સસાઈઝ, બેલેસીંગ બીમ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001GSD2017F008 Rathod Hiyaa Nilesh સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી જીમ્નાસ્ટીક (ફ્લોર એક્સસાઈઝ, બેલેસીંગ બીમ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001GSD2017F009 Nishtha S Prahladka સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી જીમ્નાસ્ટીક (ફ્લોર એક્સસાઈઝ, બેલેસીંગ બીમ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001GSD2017F004 Saanchi Manjeet Dhariwal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી જીમ્નાસ્ટીક (ફ્લોર એક્સસાઈઝ, વોલ્ટીંગ ટેબલ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001GSD2017F005 Hiyaa N Rathod સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી જીમ્નાસ્ટીક (ફ્લોર એક્સસાઈઝ, વોલ્ટીંગ ટેબલ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001GSD2017F006 Nishtha Shiv Prahladka સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી જીમ્નાસ્ટીક (ફ્લોર એક્સસાઈઝ, વોલ્ટીંગ ટેબલ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001GSC2017M004 Keshav Anand Sureka સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી જીમ્નાસ્ટીક (ફ્લોર એક્સસાઈઝ, વોલ્ટીંગ ટેબલ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001GSC2017M005 Raghav Ravikant Kothari સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી જીમ્નાસ્ટીક (ફ્લોર એક્સસાઈઝ, વોલ્ટીંગ ટેબલ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001GSC2017M006 Ved Naresh Jasoliya સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી જીમ્નાસ્ટીક (ફ્લોર એક્સસાઈઝ, વોલ્ટીંગ ટેબલ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001GSG2017M001 harish kaljibhai chauhan સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ , જીમ્નાસ્ટીક (ફ્લોર એક્સસાઈઝ, વોલ્ટીંગ ટેબલ) પુરુષ ઓપન એજગૃપ
2222001TKD2017F012 Rivaa Ritesh Jajoo સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૧૬-૧૮ કિગ્રા ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001TKD2017F003 Yanshi Mitul Shah સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૧૮-૨૦ કિગ્રા ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001TKC2017M031 Dev Bibekananda bhuyan સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૧૮-૨૧ કિગ્રા ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKC2017M005 Aarav Prakash Sutariya સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૨૧-૨૩ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKC2017M008 Kush Pratik Thumar સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૨૧-૨૩ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKC2017M037 Kartik Navneet Singal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૨૧-૨૩ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKC2017M003 Renit Shailesh Rathod સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૨૩-૨૫ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKC2017M006 Arav Vikas Dang સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૨૩-૨૫ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKC2017M011 Akshat Abhishek Goyal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૨૩-૨૫ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKC2017M027 Anant Deepak Mundra સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૨૩-૨૫ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKC2017M004 Suhaan Prakash Sutariya સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૨૫-૨૭ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKC2017M007 Krrish Rahul Asija સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૨૫-૨૭ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKC2017M016 KUSH AMIT BAGRA સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૨૫-૨૭ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKC2017M028 mayaan dipesh Shah સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૨૫-૨૭ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKC2017M017 parshva Chirag shah સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૨૯-૩૨ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKC2017M026 Arth Lokesh Bapna સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૨૯-૩૨ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKC2017M032 Arham Bikash jain સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૨૯-૩૨ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKD2017F001 Paree Rajiv Jain સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૩૨-૩૫ કિગ્રા) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001TKC2017M001 DHRUV SANDEEP RUSTAGI સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૩૨-૩૫ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKD2017F002 Shubhi Rishi Grover સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૩૨-૩૫ કિગ્રા) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001TKC2017M010 Meet Sumit Agrawal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૩૨-૩૫ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKD2017F004 Nidhi Rishi Grover સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૩૨-૩૫ કિગ્રા) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001TKD2017F011 Devanshi Ritesh Jindal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૩૨-૩૫ કિગ્રા) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001TKC2017M038 Meet Sumit Agarwal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૩૨-૩૫ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKC2017M002 KANISHK VIVEK NARSARIA સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૩૫-૩૮ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKD2017F010 Devina Ritesh Jindal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૩૫-૩૮ કિગ્રા) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001TKC2017M030 Akshit R Nigania સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૩૫-૩૮ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKC2017M009 KAVIT NAIMESH NAIK સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૩૮-૪૧ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKE2017M001 Kavish Rahul Asija સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૩૮-૪૧ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૭
2222001TKC2017M013 Kavish R Asija સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૩૮-૪૧ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKE2017M004 Daksh Jinendra Bapna સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૩૮-૪૧ કિગ્રા) પુરુષ અંડર ૧૭
2222001TKC2017M012 Nikunj Gopal Mour સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૪૧ કિગ્રાથી ઉપર) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKC2017M014 Samvit Prabhakar Singh સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૪૧ કિગ્રાથી ઉપર) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TKC2017M029 Pushkar Mukesh Gupta સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેકવેન્ડો (૪૧ કિગ્રાથી ઉપર) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TTD2017F001 Maira Adil Memon સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001TTC2017M001 Aayushya Jitendra Adwani સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TTC2017M002 Kshivean Rubal Taneja સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TTD2017F002 Swechha Yogesh Agarwal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001TTD2017F003 Nishtha Vikas Jain સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001TTC2017M003 Kavya Manoj Sethia સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TTD2017F004 Neeti Anand Poddar સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001TTC2017M004 Vatsal Praveen Agarwal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TTC2017M005 Manav Ravi Shah સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TTC2017M006 Udayan Murlidhar Sastri સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TTD2017F005 Prisha Vishal Agarwal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001TTC2017M007 Tathya Jatin Jadav સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TTD2017F006 Vaidehi anand tater સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001TTD2017F007 Krisha ARVIND Diyora સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001TTC2017M008 Kanay Vipul Shah સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TTE2017M001 Muaaz Moshin Lokhandwala સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૭
2222001TTE2017M002 Muaaz Moshin Lokhandwala સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૭
2222001TTD2017F008 Eva Hetal Patel સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001TTD2017F009 Krishna Dipesh Dalal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001TTC2017M009 Suhaan Hiren agrawal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TTE2017M003 Sanskar Naveen Jalan સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૭
2222001TTC2017M021 Suhaan Hiren agrawal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001TTD2017F015 Anushka Amish Bhansali સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001TTD2017F016 Zheel Vishal Budhia સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001TTE2017M010 Harsh Darpan Shah સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૭
2222001TTD2017F017 Arnee Deepak Parmar સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001TTG2017M015 Nirmay N Choksi સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ ઓપન એજગૃપ
2222001TTG2017M005 Zulkif I Jelani સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ ઓપન એજગૃપ
2222001TTG2017M007 Saeed Y Murad સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ ઓપન એજગૃપ
2222001TTG2017M024 Ali Aziz Panjwani સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ , ટેબલ ટેનીસ (ટેબલ ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ ઓપન એજગૃપ
2222001BDD2017F001 Aashi Vipin Jariwala સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી બેડમિન્ટન (બેડમિન્ટન સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001BDC2017M004 Zayed Juned Memon સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી બેડમિન્ટન (બેડમિન્ટન સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001BDF2017F003 Sarah Samir Modi સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી બેડમિન્ટન (બેડમિન્ટન સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૭
2222001BDD2017F002 ARYA CHETAN VACHHANI સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી બેડમિન્ટન (બેડમિન્ટન સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001BDD2017F003 Saniya Sahebali Panjwani સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી બેડમિન્ટન (બેડમિન્ટન સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001BDC2017M014 Manas Ajit Jariwala સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી બેડમિન્ટન (બેડમિન્ટન સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001BDE2017M001 Tanish Rishi Labha સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી બેડમિન્ટન (બેડમિન્ટન સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૭
2222001BDC2017M015 Pratham Vipul Shah સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી બેડમિન્ટન (બેડમિન્ટન સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001BDC2017M016 Tanish Darshan Kapadia સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી બેડમિન્ટન (બેડમિન્ટન સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001BDC2017M017 Apritap A Bhargav સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી બેડમિન્ટન (બેડમિન્ટન સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001BDG2017M028 Kanish Vijay Batra સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ , બેડમિન્ટન (બેડમિન્ટન સીંગલ્સ) પુરુષ ઓપન એજગૃપ
2222001YGC2017M041 Moksh Rajesh Jain સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી યોગાસન (પશ્ર્ચિમોતાસન, કુકુટાસન) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001LTC2017M001 Swayam Mitul Shah સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી લોન ટેનીસ (લોન ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001LTD2017F001 Yomika saneesh khurana સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી લોન ટેનીસ (લોન ટેનીસ સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001LTC2017M002 Anant Vikas Jain સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી લોન ટેનીસ (લોન ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001LTD2017F002 Helly hina sheth સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી લોન ટેનીસ (લોન ટેનીસ સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001LTD2017F003 Ananya Manish Khurana સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી લોન ટેનીસ (લોન ટેનીસ સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001LTD2017F004 Prisha Gaurav Juneja સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી લોન ટેનીસ (લોન ટેનીસ સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001LTC2017M003 Archit Rahul Agarwal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી લોન ટેનીસ (લોન ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001LTC2017M004 Maan Jitendra Rathod સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી લોન ટેનીસ (લોન ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001LTD2017F005 malishka vikas saraf સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી લોન ટેનીસ (લોન ટેનીસ સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001LTC2017M005 Arjun Bhavesh Shah સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી લોન ટેનીસ (લોન ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001LTD2017F006 Khushi Tejas Desai સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી લોન ટેનીસ (લોન ટેનીસ સીંગલ્સ) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001LTC2017M006 Suhaan Jayeshkumar Gwalani સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી લોન ટેનીસ (લોન ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001LTC2017M007 Pratham Vipul Shah સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી લોન ટેનીસ (લોન ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001LTC2017M008 Kayaan Neville Desai સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી લોન ટેનીસ (લોન ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001LTC2017M010 Mahin Kaushik Bhavsar સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી લોન ટેનીસ (લોન ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001LTC2017M011 Murtuza Huzefa Karachiwala સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી લોન ટેનીસ (લોન ટેનીસ સીંગલ્સ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001SHC2017M001 param sandeep agarwal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી શુટીંગ (૧૦ મી 0.177 એર પીસ્ટોલ) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001SKC2017M022 Rishikesh Ketan Pikawala સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્કેટીંગ (ઈનલાઈન રીંક ૩(૩૦૦ મી.), ઈનલાઈન રીંક ૪ ( ૫૦૦ મી .)) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001SKD2017F008 Lakshita Kunal Jain સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્કેટીંગ (ઈનલાઈન રીંક ૪ ( ૫૦૦ મી .)) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001SKC2017M028 Rishikesh Ketan Pikaala સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્કેટીંગ (ઈનલાઈન રીંક ૪ ( ૫૦૦ મી .)) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001SKC2017M003 Shlok Sanketkumar Patel સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્કેટીંગ (ઈનલાઈન રીંક ૪(૩૦૦ મી. ટીટી), ઈનલાઈન રીંક પ(૫૦૦ મી.)) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001SKD2017F007 Vaishnavi Vaibhav Contractor સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્કેટીંગ (ઈનલાઈન રીંક પ(૫૦૦ મી.)) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001SKD2017F003 Dishita Naresh Sutaria સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્કેટીંગ (ક્વોડ રીંક ૧(૩૦૦ મી. ટીટી), ઈનલાઈન રીંક પ(૫૦૦ મી.)) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001SKC2017M004 Dishit Naresh Sutaria સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્કેટીંગ (ક્વોડ રીંક ૧(૩૦૦ મી. ટીટી), ક્વોડ રીંક ર(૧૦૦૦ મી.)) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001SKC2017M020 Devarsh Ritesh Shah સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્કેટીંગ (ક્વોડ રીંક ૧(૩૦૦ મી. ટીટી), ક્વોડ રીંક ર(૧૦૦૦ મી.)) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001SKD2017F004 Bhavya Vijay Bhattar સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્કેટીંગ (ક્વોડ રીંક ૧(૩૦૦ મી. ટીટી)) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001SKC2017M014 Shreyan Savin Agarwal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્કેટીંગ (ક્વોડ રીંક ૧(૩૦૦ મી. ટીટી)) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001SKC2017M042 Jainam vinay jain સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્કેટીંગ (ક્વોડ રીંક ૧(૩૦૦ મી. ટીટી)) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001SWC2017M010 Naman sanjay Gupta સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્વીમીંગ (ફ્રી સ્ટાઇલ: ૧૦૦ મી, ફ્રી સ્ટાઇલ: ૫૦ મી) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001SWA2017M010 Sumit Paras Hirawat સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્વીમીંગ (ફ્રી સ્ટાઇલ: ૧૦૦ મી, વ્યક્તિગત મીડલે: ૨૦૦ મી) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001SWB2017F002 Hannah Vishal Juneja સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્વીમીંગ (ફ્રી સ્ટાઇલ: ૧૦૦ મી) સ્ત્રી અંડર ૧૧
2222001SWA2017M006 NISHIT KUNJ PANSARI સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્વીમીંગ (ફ્રી સ્ટાઇલ: ૧૦૦ મી) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001SWB2017F003 Shloka Parin Masrani સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્વીમીંગ (ફ્રી સ્ટાઇલ: ૧૦૦ મી) સ્ત્રી અંડર ૧૧
2222001SWC2017M001 rachit ganesh goenka સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્વીમીંગ (ફ્રી સ્ટાઇલ: ૧૦૦ મી) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001SWC2017M002 Yug Sanjay Savani સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્વીમીંગ (ફ્રી સ્ટાઇલ: ૧૦૦ મી) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001SWA2017M007 Shrey Nikunj Kothari સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્વીમીંગ (ફ્રી સ્ટાઇલ: ૧૦૦ મી) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001SWA2017M008 Preet Bharat Mehta સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્વીમીંગ (ફ્રી સ્ટાઇલ: ૧૦૦ મી) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001SWA2017M013 Sumit Paras Hirawat સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્વીમીંગ (ફ્રી સ્ટાઇલ: ૧૦૦ મી) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001SWA2017M014 AAYUSH SHAILESH GUPTA સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્વીમીંગ (ફ્રી સ્ટાઇલ: ૧૦૦ મી) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001SWA2017M015 Kashyap Hitesh Patel સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્વીમીંગ (ફ્રી સ્ટાઇલ: ૧૦૦ મી) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001SWC2017M006 Jainam Vinay Jain સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્વીમીંગ (ફ્રી સ્ટાઇલ: ૧૦૦ મી) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001SWB2017F010 Saraa Samir Patel સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્વીમીંગ (ફ્રી સ્ટાઇલ: ૧૦૦ મી) સ્ત્રી અંડર ૧૧
2222001SWA2017M022 Advait At Goyal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્વીમીંગ (ફ્રી સ્ટાઇલ: ૧૦૦ મી) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001SWD2017F003 Vama Samir Boghara સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્વીમીંગ (ફ્રી સ્ટાઇલ: ૧૦૦ મી) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001SWG2017M012 દિવિજ પ્રતિક સન્જાનવાલા સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ , સ્વીમીંગ (ફ્રી સ્ટાઇલ: ૪૦૦ મી, ફ્રી સ્ટાઇલ: ૫૦ મી, ફ્રી સ્ટાઇલ: ૨૦૦ મી) પુરુષ ઓપન એજગૃપ
2222001SWC2017M012 Monish Rakesh Shah સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્વીમીંગ (ફ્રી સ્ટાઇલ: ૫૦ મી, બ્રેસ્ટ સ્ટ્રોક: ૫૦ મી) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001SWC2017M003 Arham Shrenik Daga સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્વીમીંગ (ફ્રી સ્ટાઇલ: ૫૦ મી) પુરુષ અંડર ૧૪
2222001SWD2017F004 Hayaa Jignesh Dhola સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્વીમીંગ (ફ્રી સ્ટાઇલ: ૫૦ મી) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001SWD2017F002 Navya Atul Goyal સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્વીમીંગ (બ્રેસ્ટ સ્ટ્રોક: ૧૦૦ મી, ફ્રી સ્ટાઇલ: ૫૦ મી) સ્ત્રી અંડર ૧૪
2222001SWA2017M019 YAGYA AMIT BISANI સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી સ્વીમીંગ (વ્યક્તિગત મીડલે: ૨૦૦ મી) પુરુષ અંડર ૧૧
2222001YGD2017F047 Kesha Nitesh Patel સુરત ગ્રામ્ય,ઓલપાડ ,કુકણી યોગાસન (પશ્ર્ચિમોતાસન, પૂર્ણ ધનુરાસન) સ્ત્રી અંડર ૧૪