Browsed by
Author: mohamed.jelani@fountainheadschools.org

Khel Mahakumbh Schedule

Khel Mahakumbh Schedule

Dear All,

Kindly take note of the Khel Mahakumbh schedule which is tabled below.

Game Age Category Gender Date Venue Level
Athletics Under 9 Boys and Girls 18 September 2018 Tuesday School Assembly School
Athletics Under 11 & 14 Boys and Girls 19 September 2018 Wednesday School Assembly School
Volleyball All Boys and Girls 25 September 2018 Tuesday Tapti Valley School Taluka
Football Above 17 Boys 25 September 2018 Tuesday Essae International School District
Athletics All Boys and Girls 26 September 2018 Wednesday Tapti Valley School Taluka
Chess All Boys and Girls 26 September 2018 Wednesday Tarad High School Taluka
Taekwondo All Boys 26 September 2018 Wednesday Sincerite English Medium School, Bardoli District
Swimming All Boys and Girls 26 September 2018 Wednesday Swami Vivekanand Tarankund, Bardoli District
Taekwondo All Girls 27 September 2018 Thursday Sincerite English Medium School, Bardoli District
Football All Girls 28 September 2018 Friday RMG Maheshwari, Ladvi District
Handball Under 14 Boys and Girls 1 October 2018 Monday MK Patel School Madhi District
Football Under 17 Boys 3 October 2018 Wednesday Essae International School District
Skating All Boys and Girls 3 October 2018 Wednesday PP Savani Abrama District
Basketball Under 17, Above 17 Girls 3 October 2018 Wednesday Tapti Valley School District
Chess All Boys 3 October 2018 Wednesday JB Diamond Laskana District
Football Under 14 Boys 4 October 2018 Thursday Essae International School District
Lawn Tennis Under 14 Boys and Girls 4 October 2018 Thursday PP Savani Abrama District
Basketball Under 17, Above 17 Boys 4 October 2018 Thursday Swaminarayan Mishan, Valak Patiya District
Chess All Girls 4 October 2018 Thursday JB Diamond Laskana District
Badminton Under 14 Boys and Girls 5 October 2018 Friday D.P.S.Tapi District
Lawn Tennis Under 17 Boys 5 October 2018 Friday PP Savani Abrama District
Athletics All Boys 5 October 2018 Friday JB Diamond Laskana District
Badminton Under 17 Boys and Girls 6 October 2018 Saturday D.P.S.Tapi District
Table Tennis All Boys 6 October 2018 Saturday Essae International School District
Lawn Tennis Under 17 Girls 6 October 2018 Saturday PP Savani Abrama District
Basketball Under 14 Boys and Girls 6 October 2018 Saturday Vashishth Genesis School, Baben Bardoli District
Volleyball Under 17 Girls 6 October 2018 Saturday MJ Bhatt High School, Mota District
Athletics All Girls 6 October 2018 Saturday JB Diamond Laskana District
Badminton Above 17 Boys and Girls 7 October 2018 Sunday D.P.S.Tapi District
Table Tennis All Girls 8 October 2018 Monday Fountainhead School District

Level of the tournament :-

School -> Taluka (Zonal) -> District -> State ->National

*Note- There are events which starts directly at taluka level or district level or even state level.

You’ll get that list below:-

Click for Under 9

Click for Under 11

Click for Under 14

Click for Under 17

 

Khel Mahakumbh Schedule

Khel Mahakumbh Schedule

Dear All,

Kindly take note of the Khel Mahakumbh schedule which is tabled below.

Game Age Category Gender Date Venue Level
Athletics Under 9 Boys and Girls 18 September 2018 Tuesday School Assembly School
Athletics Under 11 & 14 Boys and Girls 19 September 2018 Wednesday School Assembly School
Volleyball All Boys and Girls 25 September 2018 Tuesday Tapti Valley School Taluka
Football Above 17 Boys 25 September 2018 Tuesday Essae International School District
Athletics All Boys and Girls 26 September 2018 Wednesday Tapti Valley School Taluka
Chess All Boys and Girls 26 September 2018 Wednesday Tarad High School Taluka
Taekwondo All Boys 26 September 2018 Wednesday Sincerite English Medium School, Bardoli District
Swimming All Boys and Girls 26 September 2018 Wednesday Swami Vivekanand Tarankund, Bardoli District
Taekwondo All Girls 27 September 2018 Thursday Sincerite English Medium School, Bardoli District
Football All Girls 28 September 2018 Friday RMG Maheshwari, Ladvi District
Handball Under 14 Boys and Girls 1 October 2018 Monday MK Patel School Madhi District
Football Under 17 Boys 3 October 2018 Wednesday Essae International School District
Skating All Boys and Girls 3 October 2018 Wednesday PP Savani Abrama District
Basketball Under 17, Above 17 Girls 3 October 2018 Wednesday Tapti Valley School District
Chess All Boys 3 October 2018 Wednesday JB Diamond Laskana District
Football Under 14 Boys 4 October 2018 Thursday Essae International School District
Lawn Tennis Under 14 Boys and Girls 4 October 2018 Thursday PP Savani Abrama District
Basketball Under 17, Above 17 Boys 4 October 2018 Thursday Swaminarayan Mishan, Valak Patiya District
Chess All Girls 4 October 2018 Thursday JB Diamond Laskana District
Badminton Under 14 Boys and Girls 5 October 2018 Friday D.P.S.Tapi District
Lawn Tennis Under 17 Boys 5 October 2018 Friday PP Savani Abrama District
Athletics All Boys 5 October 2018 Friday JB Diamond Laskana District
Badminton Under 17 Boys and Girls 6 October 2018 Saturday D.P.S.Tapi District
Table Tennis All Boys 6 October 2018 Saturday Essae International School District
Lawn Tennis Under 17 Girls 6 October 2018 Saturday PP Savani Abrama District
Basketball Under 14 Boys and Girls 6 October 2018 Saturday Vashishth Genesis School, Baben Bardoli District
Volleyball Under 17 Girls 6 October 2018 Saturday MJ Bhatt High School, Mota District
Athletics All Girls 6 October 2018 Saturday JB Diamond Laskana District
Badminton Above 17 Boys and Girls 7 October 2018 Sunday D.P.S.Tapi District
Table Tennis All Girls 8 October 2018 Monday Fountainhead School District

Level of the tournament :-

School -> Taluka (Zonal) -> District -> State ->National

*Note- There are events which starts directly at taluka level or district level or even state level.

You’ll get that list below:-

Click for Under 9

Click for Under 11

Click for Under 14

Click for Under 17

 

Khel Mahakumbh Basketball Team

Khel Mahakumbh Basketball Team

Dear All,

Following are the players selected to represent Fountainhead School Basketball team in Khel Mahakumbh.

 

Fountainhead basketball Under-14 girls team

Foluntainhead Blue
1 FSK2015173 Aneri Jariwala F 07-May-05 Grade 8 Rhapsody Ankur
2 FSK2009343 Kimmaya Singhal F 16-Dec-05 Grade 8 Exuberance Abhishek
3 FSK2009369 Vrushi Shah F 27-Aug-05 Grade 8 Zing Upesh
4 FSK2008026 Tanisha Tayal F 26-Dec-05 Grade 8 Rhapsody Vineet
5 FSK2009398 Shyna Shah F 03-May-05 Grade 8 Zing Abhishek
6 FSK2009377 Parisha Jain F 27-Apr-05 Grade 8 Zing Amit
7 FSK2010139 Mahi Rateria F 16-Aug-05 Grade 8 Elan Nitin
8 FSK2011159 Devanshi Shah F 11-Feb-05 Grade 8 Vivacity Amit
9 FSK2012164 Diya Gautam F 11-Feb-05 Grade 8 Verve Manoj
10 FSK2013123 Priyal Vashi F 27-Feb-05 Grade 8 Ardour Anandkumar
11 FSK2009326 Yashasvi Agarwal F 28-Sep-05 Grade 8 Zest Abhinav
12 FSK2009311 Shailey Shah F 06-Sep-06 Grade 7 Acumen Dhaval
Fountainhead Red
1 FSK2009359 Devanshi Madhogaria F 15-May-05 Grade 8 Ardour Vinit
2 FSK2010232 Diya Jivani F 01-Jun-05 Grade 8 Rhapsody Bakulbhai
3 FSK2009366 Durva Sakkai F 09-Dec-05 Grade 8 Rhapsody Tejas
4 FSK2009322 Hiya Shah F 09-Jul-05 Grade 8 Exuberance Pranav
5 FSK2010114 Jeevitha Deb F 12-Jan-05 Grade 8 Zing Debashish
6 FSK2013164 Keya Shah F 11-May-05 Grade 8 Zing Nirav
7 FSK2009346 Mehak Choradia F 12-Jul-05 Grade 8 Vivacity Amit
8 FSK2009334 Siya Panwala F 08-Dec-05 Grade 8 Exuberance Rohan
9 FSK2009391 Swara Sojitra F 05-Apr-05 Grade 8 Exuberance Alpesh
10 FSK2013129 Hayaa Dhola F 21-Nov-05 Grade 8 Exuberance Jignesh
11 FSK2015212 Srija Desai F 31-May-05 Grade 8 Exuberance Hirenkumar
12 FSK2014168 Miti Desai F 13-Jun-05 Grade 8 Verve Arpit
Fountainhead White
1 FSK2009496 Aadya Agarwal F 21-Feb-06 Grade 7 Idea Amit
2 FSK2010027 Dixita Sarawagi F 03-Feb-06 Grade 7 Insight Anurag
3 FSK2010059 Yashtika Parihar F 10-Jul-06 Grade 7 Idea Pramod
4 FSK2018158 Hiral Agarwal F 25-Oct-05 Grade 8 Verve Rakesh
5 FSK2017187 Riddhi Grover F 06-Jul-2006 Grade 7 Perspicacity Deepak
6 FSK2009307 Nancy Randeria F 10-Jun-06 Grade 7 Cognizance Maheshkumar
7 FSK2010060 Palak Adnani F 16-Mar-06 Grade 7 Cognizance Rinkesh
8 FSK2014165 Viha Shah F 13-Dec-2005 Grade 8 Ardour Nikhil
9 FSK2013191 Selina Dobiwala F 04-May-2005 Grade 8 Exuberance Ajay
10 FSK2014237 Tashya Jain F 27-Sep-2005 Grade 8 Ardour Amit
11 FSK2017221 Khushi Sakariya F 29-Jan-06 Grade 7 Cognizance Sandip
12 FSK2016221 Neeti Desai F 02-Mar-05 Grade 7 Acumen Kaushal

 

Fountainhead basketball Under-14 boys team

Fountainhead Blue
FSK2018220 Ved Pavsiya M 30-May-06 Grade 7 Idea Ramesh
FSK2010045 Aryaa Vijay M 07-Aug-06 Grade 7 Acuity Ajay
FSK2009365 Aarav Jariwala M 09-Dec-05 Grade 8 Elan Vikram
FSK2012080 Aayush Gondalia M 19-Jul-2008 Grade 5 Symbiosis Manan
FSK2016151 Arham Shah M 02-Oct-05 Grade 8 Rhapsody Alpesh
FSK2009350 Aryan Ramsha M 13-Dec-05 Grade 8 Vivacity Pinkeshkumar
FSK2014204 Dhruv Daiya M 15-Aug-05 Grade 8 Vivacity Yogesh
FSK2008067 Megh Shah M 01-Jan-05 Grade 9 Revelation Ankit
FSK2009357 Madhav Bajaj M 29-Sep-05 Grade 8 Rhapsody Kunal
FSK2016225 Om Shah M 11-Mar-05 Grade 8 Verve Chiragkumar
FSK2014152 Reyansh Parmar M 05-Jan-05 Grade 8 Rhapsody Jayesh
FSK2018156 Ryan Lee M 16-Feb-2006 Grade 7 Acuity Sang Lee
Fountainhead Red
FSK2010132 Aditya Mittal M 20-Jun-06 Grade 7 Idea Umesh
FSK2010116 Dhruv Agarwal M 01-Oct-06 Grade 7 Envisage Manish
FSK2012046 Shrikritt Jajoo M 13-Apr-2008 Grade 5 Reciprocity Manish
FSK2011131 Krishil Choksi M 30-May-06 Grade 7 Acuity Shreyas
FSK2010123 Nirvan Uttamchandani M 18-Dec-06 Grade 7 Vision Ritesh
FSK2010093 Preet Kothari M 12-Apr-06 Grade 7 Vision Hitesh
FSK2010036 Pushyark Kapadia M 16-Nov-06 Grade 7 Idea Mayank
FSK2018176 Owen Lee M 23-Jan-2008 Grade 5 Collaboration Sang Lee
FSK2009320 Sabhya Dawar M 16-Sep-05 Grade 8 Rhapsody Manish
FSK2010039 Vraj Patel M 08-Feb-06 Grade 7 Vision Tejas
FSK2011206 Yug Viradia M 08-Oct-2005 Grade 8 Zing Jagdish
FSK2010079 Arth Bapna M 08-Oct-2006 Grade 7 Cognizance Lokesh

 

Fountainhead basketball Under-17 girls team

Fountainhead Blue
FSK2012116 Anushka Thakkar F 14-Oct-02 Grade 10 Quintessence Amaar
FSK2013116 Drashti Kelawala F 27-Jan-04 Grade 10 Nonpareil Manish
FSK2008077 Ira Chokhawala F 20-Apr-03 Grade 10 Nonpareil Alok
FSK2008233 Kyari Shah F 16-Oct-03 Grade 10 Harbinger Nipun
FSK2009424 Sanya Jariwala F 04-Feb-03 Grade 10 Nonpareil Bhavesh
FSK2013134 Yashashvi Dalmia F 04-Dec-02 Grade 10 Harbinger Amber
FSK2018227 Yuvika Kheni F 06-May-04 Grade 8 Rhapsody Rakesh
FSK2014167 Kashvi Goyal F 02-Nov-04 Grade 8 Zing Vikas
FSK2012162 Mana Shah F 07-Nov-04 Grade 8 Ardour Chirag
FSK2008086 Bhavika Rustagi F 25-Dec-03 Grade 10 Nonpareil Sandeep
FSK2011498 Prapti Shah F 03-Jan-05 Grade 8 Zest Dharmesh
FSK2011167 Piya Babariya F 15-Sep-04 Grade 8 Elan Mukesh
Fountainhead Red
FSK2011151 Aahna Murarka F 28-Nov-03 Grade 10 Epitome Niraj
FSK2009339 Riya Bajaj F 09-Dec-04 Grade 8 Verve Jagdeep
FSK2013238 Diya Arora F 21-Jun-03 Grade 10 Harbinger Vishwas
FSK2012179 Hetvi Savaliya F 18-Jan-03 Grade 10 Quintessence Rohit
FSK2013173 Khushi Budhia F 17-Aug-03 Grade 10 Epitome Vishal
FSK2011210 Mallika Dawer F 11-Feb-03 Grade 10 Harbinger Gautam
FSK2014153 Priyanshi Patel F 10-Jun-03 Grade 10 Harbinger Jatin
FSK2008199 Sanya Panjwani F 15-Jan-03 Grade 10 Herald Sohil
FSK2008175 Maitry Gothi F 28-Aug-2003 Grade 10 Harbinger Rajesh
FSK2010156 Nishtha Jain F 23-Aug-2004 Grade 9 Fortuity Vikas
FSK2008165 Kajal Mendiratta F 30-Sep-02 Grade 11 Versatility Rajesh
FSK2012147 Vrinda Bubna F 17-Jun-02 Grade 11 Profundity Gopal
Fountainhead White
FSK2011143 Diya Jariwala F 14-May-04 Grade 9 Eureka Dhaval
FSK2008105 Heily Chhatiawala F 31-Mar-04 Grade 9 Fortuity Vimal
FSK2008083 Jessica Ardeshana F 11-May-04 Grade 9 Revelation Ghanshayam
FSK2009411 Nishka Desai F 18-Oct-04 Grade 9 Revelation Manoj
FSK2010162 Rishika Jain F 12-Feb-04 Grade 9 Serendipity Suresh
FSK2017234 Saaraa Aggarwal F 12-Jul-04 Grade 9 Enigma Amit
FSK2014159 Ananya Jain F 05-Sep-03 Grade 10 Herald Manish
FSK2012124 Hrishita Rangoonwala F 06-Feb-04 Grade 10 Quintessence Dushyant
FSK2008080 Vanshika Modi F 21-Apr-04 Grade 9 Eureka Chirag
FSK2017219 Jiya Jasoliya F 13-Apr-04 Grade 8 Elan Naresh
FSK2017207 Krisha Gangani F 01-Nov-04 Grade 8 Zing Nitesh
FSK2018199 Daniya General F 17-Nov-2004 Grade 8 Zest Juned General

 

Fountainhead basketball Under-17 Boys team

Fountainhead Blue
FSK2008079 Ansh Modi M 04-Dec-03 Grade 9 Fortuity Denish
FSK2010164 Devanshu Vekariya M 18-Apr-04 Grade 9 Enigma Rajesh
FSK2008042 Hardik Adnani M 02-Dec-04 Grade 9 Epiphany Jitesh
FSK2008096 Vedant Trivedi M 30-Aug-2002 Grade 11 Sapience Pragnesh
FSK2008018 Vansh Agarwal M 19-Dec-04 Grade 9 Enigma Ajay
FSK2008007 Mufaddal Shaikhmahmood M 08-May-04 Grade 9 Eureka Abbas
FSK2013242 Prasham Dhupia M 23-Oct-03 Grade 9 Fortuity Vinay
FSK2008001 Sidhaant Fudhanawala M 06-Jul-04 Grade 9 Revelation Parimal
FSK2008027 Tanay Tayal M 18-Apr-03 Grade 10 Nonpareil Vineet
FSK2017195 Visam Virani M 31-Jan-03 Grade 9 Eureka Nadir
Fountainhead Red
FSK2008158 Dayaan Jain M 12-Jun-04 Grade 9 Enigma Rajul
FSK2014269 Kanhav Todi M 07-Sep-04 Grade 9 Epiphany Sanjay
FSK2018222 Vyom Pavsiya M 09-May-2004 Grade 9 Serendipity Ramesh
FSK2011506 Nishit Mehta M 10-Apr-04 Grade 9 Eureka Deveshbhai
FSK2014174 Ekansh Jain M 30-May-03 Grade 10 Harbinger Amit
FSK2016163 Sarthak Virmani M 10-Sep-03 Grade 10 Quintessence Harikishan
FSK2010172 Suleman Quadri M 16-Mar-03 Grade 10 Harbinger Hilal
FSK2017205 Moksh Dhelariya M 26-Jan-04 Grade 10 Harbinger Pankajkumar
FSK2009414 Keshav Goyal M 20-Dec-02 Grade 10 Herald Manoj
FSK2016226 Aradhya Sharma M 10-Aug-02 Grade 11 Versatility Sanjay
FSK2015160 Sanyam Jain M 23-Aug-02 Grade 11 Versatility Deepak

 

 

Players who are not selected, can register themselves in individual events.

Click here for Khel Mahakumbh Individual form

Khel Mahakumbh Basketball Teams

Khel Mahakumbh Basketball Teams

Dear All,

Following are the players selected to represent Fountainhead School Basketball team in Khel Mahakumbh.

 

Fountainhead basketball Under-14 girls team

Foluntainhead Blue
1 FSK2015173 Aneri Jariwala F 07-May-05 Grade 8 Rhapsody Ankur
2 FSK2009343 Kimmaya Singhal F 16-Dec-05 Grade 8 Exuberance Abhishek
3 FSK2009369 Vrushi Shah F 27-Aug-05 Grade 8 Zing Upesh
4 FSK2008026 Tanisha Tayal F 26-Dec-05 Grade 8 Rhapsody Vineet
5 FSK2009398 Shyna Shah F 03-May-05 Grade 8 Zing Abhishek
6 FSK2009377 Parisha Jain F 27-Apr-05 Grade 8 Zing Amit
7 FSK2010139 Mahi Rateria F 16-Aug-05 Grade 8 Elan Nitin
8 FSK2011159 Devanshi Shah F 11-Feb-05 Grade 8 Vivacity Amit
9 FSK2012164 Diya Gautam F 11-Feb-05 Grade 8 Verve Manoj
10 FSK2013123 Priyal Vashi F 27-Feb-05 Grade 8 Ardour Anandkumar
11 FSK2009326 Yashasvi Agarwal F 28-Sep-05 Grade 8 Zest Abhinav
12 FSK2009311 Shailey Shah F 06-Sep-06 Grade 7 Acumen Dhaval
Fountainhead Red
1 FSK2009359 Devanshi Madhogaria F 15-May-05 Grade 8 Ardour Vinit
2 FSK2010232 Diya Jivani F 01-Jun-05 Grade 8 Rhapsody Bakulbhai
3 FSK2009366 Durva Sakkai F 09-Dec-05 Grade 8 Rhapsody Tejas
4 FSK2009322 Hiya Shah F 09-Jul-05 Grade 8 Exuberance Pranav
5 FSK2010114 Jeevitha Deb F 12-Jan-05 Grade 8 Zing Debashish
6 FSK2013164 Keya Shah F 11-May-05 Grade 8 Zing Nirav
7 FSK2009346 Mehak Choradia F 12-Jul-05 Grade 8 Vivacity Amit
8 FSK2009334 Siya Panwala F 08-Dec-05 Grade 8 Exuberance Rohan
9 FSK2009391 Swara Sojitra F 05-Apr-05 Grade 8 Exuberance Alpesh
10 FSK2013129 Hayaa Dhola F 21-Nov-05 Grade 8 Exuberance Jignesh
11 FSK2015212 Srija Desai F 31-May-05 Grade 8 Exuberance Hirenkumar
12 FSK2014168 Miti Desai F 13-Jun-05 Grade 8 Verve Arpit
Fountainhead White
1 FSK2009496 Aadya Agarwal F 21-Feb-06 Grade 7 Idea Amit
2 FSK2010027 Dixita Sarawagi F 03-Feb-06 Grade 7 Insight Anurag
3 FSK2010059 Yashtika Parihar F 10-Jul-06 Grade 7 Idea Pramod
4 FSK2018158 Hiral Agarwal F 25-Oct-05 Grade 8 Verve Rakesh
5 FSK2017187 Riddhi Grover F 06-Jul-2006 Grade 7 Perspicacity Deepak
6 FSK2009307 Nancy Randeria F 10-Jun-06 Grade 7 Cognizance Maheshkumar
7 FSK2010060 Palak Adnani F 16-Mar-06 Grade 7 Cognizance Rinkesh
8 FSK2014165 Viha Shah F 13-Dec-2005 Grade 8 Ardour Nikhil
9 FSK2013191 Selina Dobiwala F 04-May-2005 Grade 8 Exuberance Ajay
10 FSK2014237 Tashya Jain F 27-Sep-2005 Grade 8 Ardour Amit
11 FSK2017221 Khushi Sakariya F 29-Jan-06 Grade 7 Cognizance Sandip
12 FSK2016221 Neeti Desai F 02-Mar-05 Grade 7 Acumen Kaushal

 

Fountainhead basketball Under-14 boys team

Fountainhead Blue
FSK2018220 Ved Pavsiya M 30-May-06 Grade 7 Idea Ramesh
FSK2010045 Aryaa Vijay M 07-Aug-06 Grade 7 Acuity Ajay
FSK2009365 Aarav Jariwala M 09-Dec-05 Grade 8 Elan Vikram
FSK2012080 Aayush Gondalia M 19-Jul-2008 Grade 5 Symbiosis Manan
FSK2016151 Arham Shah M 02-Oct-05 Grade 8 Rhapsody Alpesh
FSK2009350 Aryan Ramsha M 13-Dec-05 Grade 8 Vivacity Pinkeshkumar
FSK2014204 Dhruv Daiya M 15-Aug-05 Grade 8 Vivacity Yogesh
FSK2008067 Megh Shah M 01-Jan-05 Grade 9 Revelation Ankit
FSK2009357 Madhav Bajaj M 29-Sep-05 Grade 8 Rhapsody Kunal
FSK2016225 Om Shah M 11-Mar-05 Grade 8 Verve Chiragkumar
FSK2014152 Reyansh Parmar M 05-Jan-05 Grade 8 Rhapsody Jayesh
FSK2018156 Ryan Lee M 16-Feb-2006 Grade 7 Acuity Sang Lee
Fountainhead Red
FSK2010132 Aditya Mittal M 20-Jun-06 Grade 7 Idea Umesh
FSK2010116 Dhruv Agarwal M 01-Oct-06 Grade 7 Envisage Manish
FSK2012046 Shrikritt Jajoo M 13-Apr-2008 Grade 5 Reciprocity Manish
FSK2011131 Krishil Choksi M 30-May-06 Grade 7 Acuity Shreyas
FSK2010123 Nirvan Uttamchandani M 18-Dec-06 Grade 7 Vision Ritesh
FSK2010093 Preet Kothari M 12-Apr-06 Grade 7 Vision Hitesh
FSK2010036 Pushyark Kapadia M 16-Nov-06 Grade 7 Idea Mayank
FSK2018176 Owen Lee M 23-Jan-2008 Grade 5 Collaboration Sang Lee
FSK2009320 Sabhya Dawar M 16-Sep-05 Grade 8 Rhapsody Manish
FSK2010039 Vraj Patel M 08-Feb-06 Grade 7 Vision Tejas
FSK2011206 Yug Viradia M 08-Oct-2005 Grade 8 Zing Jagdish
FSK2010079 Arth Bapna M 08-Oct-2006 Grade 7 Cognizance Lokesh

 

Fountainhead basketball Under-17 girls team

Fountainhead Blue
FSK2012116 Anushka Thakkar F 14-Oct-02 Grade 10 Quintessence Amaar
FSK2013116 Drashti Kelawala F 27-Jan-04 Grade 10 Nonpareil Manish
FSK2008077 Ira Chokhawala F 20-Apr-03 Grade 10 Nonpareil Alok
FSK2008233 Kyari Shah F 16-Oct-03 Grade 10 Harbinger Nipun
FSK2009424 Sanya Jariwala F 04-Feb-03 Grade 10 Nonpareil Bhavesh
FSK2013134 Yashashvi Dalmia F 04-Dec-02 Grade 10 Harbinger Amber
FSK2018227 Yuvika Kheni F 06-May-04 Grade 8 Rhapsody Rakesh
FSK2014167 Kashvi Goyal F 02-Nov-04 Grade 8 Zing Vikas
FSK2012162 Mana Shah F 07-Nov-04 Grade 8 Ardour Chirag
FSK2008086 Bhavika Rustagi F 25-Dec-03 Grade 10 Nonpareil Sandeep
FSK2011498 Prapti Shah F 03-Jan-05 Grade 8 Zest Dharmesh
FSK2011167 Piya Babariya F 15-Sep-04 Grade 8 Elan Mukesh
Fountainhead Red
FSK2011151 Aahna Murarka F 28-Nov-03 Grade 10 Epitome Niraj
FSK2009339 Riya Bajaj F 09-Dec-04 Grade 8 Verve Jagdeep
FSK2013238 Diya Arora F 21-Jun-03 Grade 10 Harbinger Vishwas
FSK2012179 Hetvi Savaliya F 18-Jan-03 Grade 10 Quintessence Rohit
FSK2013173 Khushi Budhia F 17-Aug-03 Grade 10 Epitome Vishal
FSK2011210 Mallika Dawer F 11-Feb-03 Grade 10 Harbinger Gautam
FSK2014153 Priyanshi Patel F 10-Jun-03 Grade 10 Harbinger Jatin
FSK2008199 Sanya Panjwani F 15-Jan-03 Grade 10 Herald Sohil
FSK2008175 Maitry Gothi F 28-Aug-2003 Grade 10 Harbinger Rajesh
FSK2010156 Nishtha Jain F 23-Aug-2004 Grade 9 Fortuity Vikas
FSK2008165 Kajal Mendiratta F 30-Sep-02 Grade 11 Versatility Rajesh
FSK2012147 Vrinda Bubna F 17-Jun-02 Grade 11 Profundity Gopal
Fountainhead White
FSK2011143 Diya Jariwala F 14-May-04 Grade 9 Eureka Dhaval
FSK2008105 Heily Chhatiawala F 31-Mar-04 Grade 9 Fortuity Vimal
FSK2008083 Jessica Ardeshana F 11-May-04 Grade 9 Revelation Ghanshayam
FSK2009411 Nishka Desai F 18-Oct-04 Grade 9 Revelation Manoj
FSK2010162 Rishika Jain F 12-Feb-04 Grade 9 Serendipity Suresh
FSK2017234 Saaraa Aggarwal F 12-Jul-04 Grade 9 Enigma Amit
FSK2014159 Ananya Jain F 05-Sep-03 Grade 10 Herald Manish
FSK2012124 Hrishita Rangoonwala F 06-Feb-04 Grade 10 Quintessence Dushyant
FSK2008080 Vanshika Modi F 21-Apr-04 Grade 9 Eureka Chirag
FSK2017219 Jiya Jasoliya F 13-Apr-04 Grade 8 Elan Naresh
FSK2017207 Krisha Gangani F 01-Nov-04 Grade 8 Zing Nitesh
FSK2018199 Daniya General F 17-Nov-2004 Grade 8 Zest Juned General

 

Fountainhead basketball Under-17 Boys team

Fountainhead Blue
FSK2008079 Ansh Modi M 04-Dec-03 Grade 9 Fortuity Denish
FSK2010164 Devanshu Vekariya M 18-Apr-04 Grade 9 Enigma Rajesh
FSK2008042 Hardik Adnani M 02-Dec-04 Grade 9 Epiphany Jitesh
FSK2008096 Vedant Trivedi M 30-Aug-2002 Grade 11 Sapience Pragnesh
FSK2008018 Vansh Agarwal M 19-Dec-04 Grade 9 Enigma Ajay
FSK2008007 Mufaddal Shaikhmahmood M 08-May-04 Grade 9 Eureka Abbas
FSK2013242 Prasham Dhupia M 23-Oct-03 Grade 9 Fortuity Vinay
FSK2008001 Sidhaant Fudhanawala M 06-Jul-04 Grade 9 Revelation Parimal
FSK2008027 Tanay Tayal M 18-Apr-03 Grade 10 Nonpareil Vineet
FSK2017195 Visam Virani M 31-Jan-03 Grade 9 Eureka Nadir
Fountainhead Red
FSK2008158 Dayaan Jain M 12-Jun-04 Grade 9 Enigma Rajul
FSK2014269 Kanhav Todi M 07-Sep-04 Grade 9 Epiphany Sanjay
FSK2018222 Vyom Pavsiya M 09-May-2004 Grade 9 Serendipity Ramesh
FSK2011506 Nishit Mehta M 10-Apr-04 Grade 9 Eureka Deveshbhai
FSK2014174 Ekansh Jain M 30-May-03 Grade 10 Harbinger Amit
FSK2016163 Sarthak Virmani M 10-Sep-03 Grade 10 Quintessence Harikishan
FSK2010172 Suleman Quadri M 16-Mar-03 Grade 10 Harbinger Hilal
FSK2017205 Moksh Dhelariya M 26-Jan-04 Grade 10 Harbinger Pankajkumar
FSK2009414 Keshav Goyal M 20-Dec-02 Grade 10 Herald Manoj
FSK2016226 Aradhya Sharma M 10-Aug-02 Grade 11 Versatility Sanjay
FSK2015160 Sanyam Jain M 23-Aug-02 Grade 11 Versatility Deepak

 

 

Players who are not selected can register themselves in individual events.

Click here for Khel Mahakumbh Individual form

Khel Mahakumbh Football Teams

Khel Mahakumbh Football Teams

Dear All,

Following are the players selected to represent Fountainhead School Football team in Khel Mahakumbh.

Fountainhead U 14- Team 1
No School ID Name
1 FSK2009337 Krish Rathod
2 FSK2009333 Nityam Kachiwala
3 FSK2017168 Sammaksh Ruwala
4 FSK2008176 Dev Amarnani
5 FSK2009389 Mann Maniya
6 FSK2009395 Swayam Bhansali
7 FSK2009327 Arjun Shah
8 FSK2009399 Dhwanit Sawlani
9 FSK2009349 Vishal Chawla
10 FSK2018170 Anuj Chhaparia
11 FSK2010062 Akshat Shah
12 FSK2009302 Deep Rathod
13 FSK2010126 Mihaan Shah
14 FSK2010119 Rajat Gothi
15 FSK2010055 Aadi Lineswala
16 FSK2010144 Rishabh Keshari

Fountainhead U 14- Team 2
No School ID Name
1 FSK2008113 Aaron Sibi
2 FSK2010140 Shrihari Agarwal
3 FSK2017255 Tanay Shah
4 FSK2012144 Samarth Vaidya
5 FSK2009331 Rohan Kachiwala
6 FSK2010092 Chaitanya Chawla
7 FSK2010099 Dhrishit Shahi
8 FSK2012114 Siddhant Shah
9 FSK2010110 Uddhav Kokra
10 FSK2010117 Sparsh Sojitra
11 FSK2015179 Jihan Sakariya
12 FSK2011148 Samriddh Sharma
13 FSK2016193 Shanen Lakhani
14 FSK2009328 Swayam Shah
15 FSK2014183 Devam Sukhadiya
16 FSK2010064 Arya Talera

Fountainhead U 14- Team 3
No School ID Name
1 FSK2018159 Hridayansh Jain
2 FSK2014209 Parshva Agrawal
3 FSK2017198 Arya Desai
4 FSK2016149 Hriday Adani
5 FSK2012183 Shubh Gandhi
6 FSK2012174 Manya Patel
7 FSK2017184 Darsh Bulchandani
8 FSK2018203 Mohammed Humran Fazalwala
9 FSK2010006 Dhruv Hemnani GK
10 FSK2011024 Renit Rathod
11 FSK2013234 Aahan Tuteja
12 FSK2013149 Dhruvin Savalia
13 FSK2012202 Danish General
14 FSK2012113 Sharan Khurana
15 FSK2016165 Kahaan Jariwala

Fountainhead U 14- Team 4
No School ID Name
1 FSK2009362 Pratham Shah
2 FSK2010009 Dhwanit Desai
3 FSK2018228 karma Kheni
4 FSK2010010 Sunay Kabra
5 FSK2011013 Krrish Asija
6 FSK2011076 Arya Shah
7 FSK2012212 Param Agarwal
8 FSK2011511 Agastya Agrawal
9 FSK2011044 Harsh Dalal
10 FSK2011123 Daksh Dhingra
11 FSK2012033 Vishrut Desai
12 FSK2012071 Sarvam Shah
13 FSK2011089 Brij Laddha
14 FSK2015178 Mahimnasinh Gohil
15 FSK2011065 Tanay Mandhana
16 FSK2012015 Kunal Kherajani

Fountainhead U 14- Team 5
No School ID Name
1 FSK2011026 Sanyam Poddar
2 FSK2011059 Saket Kejriwal
3 FSK2011120 Adi Shah
4 FSK2018226 Dharma Kheni
5 FSK2011014 Aadhar Aggarwal
6 FSK2010002 Pranshav Desai
7 FSK2013184 Praneet Dholu
8 FSK2015202 Suhaan Sutariya
9 FSK2012056 Neev Shah
10 FSK2012095 Ekansh Jindal
11 FSK2012193 Nandan Jani
12 FSK2012023 Sumit Hirawat
13 FSK2012150 Amaan Alika
14 FSK2018165 Ruhan Jain
15 FSK2012195 Krish Kabutarwala
16 FSK2011111 Jash Kingrani

U-17 FH- Boys Team 1
No School ID Name
1 FSK2008190 Harsh Dhaniwal
2 FSK2010176 Dev Patel
3 FSK2008104 Talha Jariwala
4 FSK2010158 Nimit Agarwal
5 FSK2009419 Harsh Kedia
6 FSK2013241 Dheer Sekhani
7 FSK2014211 Divyansh Vakharia
8 FSK2014175 Siddharth Singh
9 FSK2008131 Vansh Valani
10 FSK2010169 Neev Jogani
11 FSK2008180 Pathey Mehta
12 FSK2008134 Jehan Desai
13 FSK2008029 puneet Jajoo
14 FSK2008085 Sanuj Shangavi
15 FSK2009423 Jay Mavani
16 FSK2013172 Manas Arora

U-17 FH- Boys Team 2
No School ID Name
1 FSK2015197 Anshul Patel
2 FSK2016211 Surya Bajaj
3 FSK2017236 Hardik Malpani
4 FSK2014164 Preet Vaghasiya
5 FSK2010140 Shrihari Agarwal
6 FSK2012141 Nityam Savani
7 FSK2014190 Krish Patel
8 FSK2012169 Rachit Jariwala
9 FSK2012172 Krish Jhaveri
10 FSK2008227 Shreyansh Agrawal
11 FSK2008114 Aditya Agarwal
12 FSK2008139 Reyansh Sanghvi
13 FSK2008089 Aman Sarawagi
14 FSK2012216 Daksh Sarasiya
15 FSK2009506 Pratham Khetan
16 FSK2012168 Rahul Patel

U-17 FH- Boys Team 3
No School ID Name
1 FSK2010160 Mudit Bisani
2 FSK2011154 Arjun Kapasia
3 FSK2008088 Anant Sarawagi
4 FSK2008148 Yash Krishnani
5 FSK2015192 Aakash Khemka
6 FSK2008164 Purab Mendiratta
7 FSK2011134 Aarsh Mehta
8 FSK2018169 Om Mangukiya
9 FSK2014250 Om Mangukiya
10 FSK2010177 Harsh Bindal
11 FSK2015181 Naitik Patel
12 FSK2017220 Jeel Jasoliya
13 FSK2017158 Hamza Kalavadwala
14 FSK2008111 Devam Kachiwala
15 FSK2014233 Hriday Jain
16 FSK2011133 Yug Nakrani

 

U-17 FH- Girls 1
No School ID Name
1 FSK2011534 Tanya Thakkar
2 FSK2011194 Stuti Sahani
3 FSK2009415 Ananya Jain
4 FSK2011197 Devanshi Marfatia
5 FSK2008011 Zeal Modi
6 FSK2010015 Yukti Bansal
7 FSK2011015 Yashna Sheth
8 FSK2011017 Yashvi Sheth
9 FSK2009305 Avadhi Talera
10 FSK2012170 Jiah Ranka
11 FSK2013220 kunj Desai
12 FSK2012061 Aadya Jain
13 FSK2008218 Chavi Bansal
14 FSK2017256 Chahna Shah
15 FSK2010070 khwaish Surana

U-17 FH – Girls 2
No School ID Name
1 FSK2012209 Vaidehi Tater
2 FSK2008022 Heer Viradiya
3 FSK2012058 Suhani Agarwal
4 FSK2011025 Heer Desai
5 FSK2015215 Preksha Karwa
6 FSK2011033 Dhyana Karak
7 FSK2011505 Priyal Sutaria
8 FSK2011060 Shanaya Mulchandani
9 FSK2016201 Maria Badri
10 FSK2010057 Hiyaa Rathod
11 FSK2017222 Aanshvi Kakadia
12 FSK2012079 Hirva Patel
13 FSK2012177 Haya Memon
14 FSK2018160 Kavya Malu
15 FSK2011202 Priyanshi Khimani

Above 19 FH- Boys Team 2
No School ID Name
1 FSK2018218 Swapnil patel
2 FSK2017246 Shridhar Mundra
3 FSK2008225 Parvv Jain
4 FSK2009439 Krusnakumar Balar
5 FSK2017243 Dhyom Savani
6 FSK2017245 Alin Mithani
7 FSK2018161 Tanish Thummar
8 FSK2018224 Jeel Dudhat
9 FSK2010167 Naman Bindal
10 FSK2009429 Naitik Sarasiya
11 FSK2014222 Rhythm Patel
12 FSK2015181 Naitik Patel
13 FSK2009427 Darshak Hirpara
14 FSK2010172 Suleman Qadri
15 FSK2008074 Pratham Tekriwal
16 FSK2009429 Naitik Sarasiya

Above 19 FH- Boys Team 1
No School ID Name
1 FSK2011153 Aryan Kapasia
2 FSK2011135 Mitansh Desai
3 FSK2009442 Darsh Gajera
4 FSK2014201 Kunj Savani
5 FSK2014249 Ujjaval Jain
6 FSK2011541 Jay Dasadia
7 FSK2012117 Pranav Agarwal
8 FSK2017178 Aaditya Baja
9 FSK2017242 Hriday Sarasiya
10 Anwer Hans
11 Oomer Badat
12 Bilal Bham
13 Mohamed Saleh Bham
14 Pinkle Abraham
15 Kasim Hansia
16 Rizwan Mulla

 

Players who are not selected in football can register themselves in individual events.

Click here for Khel Mahakumbh Individual form

Khel Mahakumbh Football Teams

Khel Mahakumbh Football Teams

Dear All,

Following are the players selected to represent Fountainhead School Football team in Khel Mahakumbh.

Fountainhead U 14- Team 1
No School ID Name
1 FSK2009337 Krish Rathod
2 FSK2009333 Nityam Kachiwala
3 FSK2017168 Sammaksh Ruwala
4 FSK2008176 Dev Amarnani
5 FSK2009389 Mann Maniya
6 FSK2009395 Swayam Bhansali
7 FSK2009327 Arjun Shah
8 FSK2009399 Dhwanit Sawlani
9 FSK2009349 Vishal Chawla
10 FSK2018170 Anuj Chhaparia
11 FSK2010062 Akshat Shah
12 FSK2009302 Deep Rathod
13 FSK2010126 Mihaan Shah
14 FSK2010119 Rajat Gothi
15 FSK2010055 Aadi Lineswala
16 FSK2010144 Rishabh Keshari

Fountainhead U 14- Team 2
No School ID Name
1 FSK2008113 Aaron Sibi
2 FSK2010140 Shrihari Agarwal
3 FSK2017255 Tanay Shah
4 FSK2012144 Samarth Vaidya
5 FSK2009331 Rohan Kachiwala
6 FSK2010092 Chaitanya Chawla
7 FSK2010099 Dhrishit Shahi
8 FSK2012114 Siddhant Shah
9 FSK2010110 Uddhav Kokra
10 FSK2010117 Sparsh Sojitra
11 FSK2015179 Jihan Sakariya
12 FSK2011148 Samriddh Sharma
13 FSK2016193 Shanen Lakhani
14 FSK2009328 Swayam Shah
15 FSK2014183 Devam Sukhadiya
16 FSK2010064 Arya Talera

Fountainhead U 14- Team 3
No School ID Name
1 FSK2018159 Hridayansh Jain
2 FSK2014209 Parshva Agrawal
3 FSK2017198 Arya Desai
4 FSK2016149 Hriday Adani
5 FSK2012183 Shubh Gandhi
6 FSK2012174 Manya Patel
7 FSK2017184 Darsh Bulchandani
8 FSK2018203 Mohammed Humran Fazalwala
9 FSK2010006 Dhruv Hemnani GK
10 FSK2011024 Renit Rathod
11 FSK2013234 Aahan Tuteja
12 FSK2013149 Dhruvin Savalia
13 FSK2012202 Danish General
14 FSK2012113 Sharan Khurana
15 FSK2016165 Kahaan Jariwala

Fountainhead U 14- Team 4
No School ID Name
1 FSK2009362 Pratham Shah
2 FSK2010009 Dhwanit Desai
3 FSK2018228 karma Kheni
4 FSK2010010 Sunay Kabra
5 FSK2011013 Krrish Asija
6 FSK2011076 Arya Shah
7 FSK2012212 Param Agarwal
8 FSK2011511 Agastya Agrawal
9 FSK2011044 Harsh Dalal
10 FSK2011123 Daksh Dhingra
11 FSK2012033 Vishrut Desai
12 FSK2012071 Sarvam Shah
13 FSK2011089 Brij Laddha
14 FSK2015178 Mahimnasinh Gohil
15 FSK2011065 Tanay Mandhana
16 FSK2012015 Kunal Kherajani

Fountainhead U 14- Team 5
No School ID Name
1 FSK2011026 Sanyam Poddar
2 FSK2011059 Saket Kejriwal
3 FSK2011120 Adi Shah
4 FSK2018226 Dharma Kheni
5 FSK2011014 Aadhar Aggarwal
6 FSK2010002 Pranshav Desai
7 FSK2013184 Praneet Dholu
8 FSK2015202 Suhaan Sutariya
9 FSK2012056 Neev Shah
10 FSK2012095 Ekansh Jindal
11 FSK2012193 Nandan Jani
12 FSK2012023 Sumit Hirawat
13 FSK2012150 Amaan Alika
14 FSK2018165 Ruhan Jain
15 FSK2012195 Krish Kabutarwala
16 FSK2011111 Jash Kingrani

U-17 FH- Boys Team 1
No School ID Name
1 FSK2008190 Harsh Dhaniwal
2 FSK2010176 Dev Patel
3 FSK2008104 Talha Jariwala
4 FSK2010158 Nimit Agarwal
5 FSK2009419 Harsh Kedia
6 FSK2013241 Dheer Sekhani
7 FSK2014211 Divyansh Vakharia
8 FSK2014175 Siddharth Singh
9 FSK2008131 Vansh Valani
10 FSK2010169 Neev Jogani
11 FSK2008180 Pathey Mehta
12 FSK2008134 Jehan Desai
13 FSK2008029 puneet Jajoo
14 FSK2008085 Sanuj Shangavi
15 FSK2009423 Jay Mavani
16 FSK2013172 Manas Arora

U-17 FH- Boys Team 2
No School ID Name
1 FSK2015197 Anshul Patel
2 FSK2016211 Surya Bajaj
3 FSK2017236 Hardik Malpani
4 FSK2014164 Preet Vaghasiya
5 FSK2010140 Shrihari Agarwal
6 FSK2012141 Nityam Savani
7 FSK2014190 Krish Patel
8 FSK2012169 Rachit Jariwala
9 FSK2012172 Krish Jhaveri
10 FSK2008227 Shreyansh Agrawal
11 FSK2008114 Aditya Agarwal
12 FSK2008139 Reyansh Sanghvi
13 FSK2008089 Aman Sarawagi
14 FSK2012216 Daksh Sarasiya
15 FSK2009506 Pratham Khetan
16 FSK2012168 Rahul Patel

U-17 FH- Boys Team 3
No School ID Name
1 FSK2010160 Mudit Bisani
2 FSK2011154 Arjun Kapasia
3 FSK2008088 Anant Sarawagi
4 FSK2008148 Yash Krishnani
5 FSK2015192 Aakash Khemka
6 FSK2008164 Purab Mendiratta
7 FSK2011134 Aarsh Mehta
8 FSK2018169 Om Mangukiya
9 FSK2014250 Om Mangukiya
10 FSK2010177 Harsh Bindal
11 FSK2015181 Naitik Patel
12 FSK2017220 Jeel Jasoliya
13 FSK2017158 Hamza Kalavadwala
14 FSK2008111 Devam Kachiwala
15 FSK2014233 Hriday Jain
16 FSK2011133 Yug Nakrani

 

U-17 FH- Girls 1
No School ID Name
1 FSK2011534 Tanya Thakkar
2 FSK2011194 Stuti Sahani
3 FSK2009415 Ananya Jain
4 FSK2011197 Devanshi Marfatia
5 FSK2008011 Zeal Modi
6 FSK2010015 Yukti Bansal
7 FSK2011015 Yashna Sheth
8 FSK2011017 Yashvi Sheth
9 FSK2009305 Avadhi Talera
10 FSK2012170 Jiah Ranka
11 FSK2013220 kunj Desai
12 FSK2012061 Aadya Jain
13 FSK2008218 Chavi Bansal
14 FSK2017256 Chahna Shah
15 FSK2010070 khwaish Surana

U-17 FH – Girls 2
No School ID Name
1 FSK2012209 Vaidehi Tater
2 FSK2008022 Heer Viradiya
3 FSK2012058 Suhani Agarwal
4 FSK2011025 Heer Desai
5 FSK2015215 Preksha Karwa
6 FSK2011033 Dhyana Karak
7 FSK2011505 Priyal Sutaria
8 FSK2011060 Shanaya Mulchandani
9 FSK2016201 Maria Badri
10 FSK2010057 Hiyaa Rathod
11 FSK2017222 Aanshvi Kakadia
12 FSK2012079 Hirva Patel
13 FSK2012177 Haya Memon
14 FSK2018160 Kavya Malu
15 FSK2011202 Priyanshi Khimani

Above 19 FH- Boys Team 2
No School ID Name
1 FSK2018218 Swapnil patel
2 FSK2017246 Shridhar Mundra
3 FSK2008225 Parvv Jain
4 FSK2009439 Krusnakumar Balar
5 FSK2017243 Dhyom Savani
6 FSK2017245 Alin Mithani
7 FSK2018161 Tanish Thummar
8 FSK2018224 Jeel Dudhat
9 FSK2010167 Naman Bindal
10 FSK2009429 Naitik Sarasiya
11 FSK2014222 Rhythm Patel
12 FSK2015181 Naitik Patel
13 FSK2009427 Darshak Hirpara
14 FSK2010172 Suleman Qadri
15 FSK2008074 Pratham Tekriwal
16 FSK2009429 Naitik Sarasiya

Above 19 FH- Boys Team 1
No School ID Name
1 FSK2011153 Aryan Kapasia
2 FSK2011135 Mitansh Desai
3 FSK2009442 Darsh Gajera
4 FSK2014201 Kunj Savani
5 FSK2014249 Ujjaval Jain
6 FSK2011541 Jay Dasadia
7 FSK2012117 Pranav Agarwal
8 FSK2017178 Aaditya Baja
9 FSK2017242 Hriday Sarasiya
10 Anwer Hans
11 Oomer Badat
12 Bilal Bham
13 Mohamed Saleh Bham
14 Pinkle Abraham
15 Kasim Hansia
16 Rizwan Mulla

 

Players who are not selected in football can register themselves in individual events.

Click here for Khel Mahakumbh Individual form